Astroloji

 

 

 
Akrep (19.01.2021)
Görüşmek istemediğiniz kişiler sizinle iletişimi sürdürmek için uğraşıyor olabilir. Sezgilerinize güvenerek sizi rahatsız eden durumlara karşı tepkinizi belli edebilirsiniz. Finansal anlamda bazı iniş çıkışlara dikkat edin. Risk almayın.
 
Aslan (19.01.2021)
Sağlığınızı ihmal etmeniz ve stres altında olmanız sebebiyle bedeniniz sizi dikkatli olmanız yönünde uyarabilir. Önceliği kendinize vermelisiniz. Aksi takdirde planlarınızı gerçekleştirmeniz zorlaşabilir.
 
Balık (19.01.2021)
Arkadaşlarınızda olan iletişiminizde rahatsız olduğunuz bazı davranışları sorgulayacağınız bir gündesiniz. Objektif olmaya çalışırsanız doğruyu yanlışı ayırt etmeniz daha kolay olacaktır. Sabırlı olmalısınız.
 
Başak (19.01.2021)
Aileniz tarafından ortaya çıkarılan miras konusu gündeminiz olabilir. Fikrinizin önemsenmemesi canınızı sıksa da herkesin eşit haklara sahip olduğu gerçeğini unutmamalısınız. Kızgınlıkla hareket edip zarar gören taraf olmayın.
 
Boğa (19.01.2021)
Geçmişte yaşanan bir konu üzerine kapınızı biri özür dilemek için çalabilir. Yapılan yanlışın farkında olarak dilenmiş bir özür ile karşılanırsanız bunu göz ardı edemeyebilirsiniz. Bu durumda zamana bırakmak iki taraf için de daha faydalı olacaktır.
 
İkizler (19.01.2021)
Finansal konular ile ilgili gündeminizde sevindirici gelişmeler yaşanabilir. Tüm aşamaları ve sözleşmeleri dikkatle incelemeli, bir anlık heyecanla ekonomik açıdan zorluk yaşayacağınız bir durum oluşmasına müsaade etmemelisiniz.
 
Koç (19.01.2021)
Çalışmalarınızı yalnız başınıza sürdürmeniz yoğun tempoda sizi fazlasıyla yorabilir. Planlı olmalı ve iş bölümü yapmalısınız. Böylece hayattan kaçırdıklarınızı yakalama şansı da bulabilirsiniz. Kariyeriniz yeniden bir şekil kazanıyor. Kararlı olun.
 
Kova (19.01.2021)
İletişim hafızanız duygularınızı değiştiriyor olabilir. Geçmişi hatırlamayı sevmiyor olsanız da duygularınıza hâkim olmakta da zorlanıyorsunuz. Kendinize ve karşınızdaki kişiye haksızlık etmemeli ve terazide ağır gelen duyguya göre hareket etmelisiniz.
 
Oğlak (19.01.2021)
Kendinizi çok baskılanmış ya da suçlanmış hissedebilirsiniz. Duygu ve mantığınızın desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız kararlarda doğru adımı yakalamanız mümkün. Hata yapmadığınız sürece günün kazananı siz olacaksınız.
 
Terazi (19.01.2021)
Ailenizle aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir. Mesafeli yaklaşımınız bazı konuların çözülmesine mani olabilir. Kurallarınızı esnetmeli ve kendinizi olayların dışında tutmamalısınız. Mümkün oldukça sabırlı olun. Öfkeyle kalkan zararla oturur.
 
Yay (19.01.2021)
Harcamalarınızın aşırıya kaçmasının gerekçesi olarak denge kurmayı başaramıyor olmanızı öne sürmekten vazgeçmelisiniz. Keyfi ihtiyaçlarınızın listenizdeki yerini değiştirmek ve orada tutmak sorunu çözmeye yardımcı olacaktır.
 
Yengeç (19.01.2021)
İkili ilişkilerinizde soğuk davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Kendinizi geri çekmeyi çok sevseniz de partnerinizin duygularını es geçemezsiniz. Sorun yaratacak bir hal almadan dengeyi kurmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı