Astroloji

 

 

 
Akrep (21.10.2019)
Çevrenizdekilerin söylediklerini bugün çok fazla ciddiye almayın. Herkes kendine göre bir fikir ve bir eleştiriye zaten sahiptir. Kimsenin düşüncesi sizin gerçekliğiniz olamaz. Bu yüzden size dayatılan düşüncelerde mantıklı açıklamalar yapın ve sadece sabırlı olun.
 
Aslan (21.10.2019)
Aşk ve ilişkilerde pozitif bir gün içindesiniz. İlişkileriniz adına kendinizi iyi hissedebileceğiniz ve değerli bulacağınız önemli bir görüşme içinde olabilirsiniz. Bugün alacağınız bir telefon sizi oldukça şaşırtabilir. Bu noktada duyduklarınızdan emin olmadan ön yargılı yaklaşımlar sergilemeyin.
 
Balık (21.10.2019)
Çalışma arkadaşlarınızla aranızda geçmişte yaşamış olduğunuz sorunların tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Alıngan davranmak yerine bir hayalinizi ya da bir projenizi zihninizde yaratmanız sizlerin içinizdeki birçok engeli aşmanıza yardımcı olacaktır. İlişkilerinizde asla ego yapmayın.
 
Başak (21.10.2019)
Beklentilerinizle ilgili bazı gecikmeler meydana gelebilir. Bu gecikmeleri düzeltme yoluna giderken işleri iyice çıkmaza sokmamalısınız. Bazı şeyleri kontrol edemeyebiliriz ya da her şey mükemmel olmak zorunda değildir. Bugün bunları kendinize söyleyin.
 
Boğa (21.10.2019)
Sizi oldukça heyecanlandıran projeler birden önünüze gelebilir. Yeni bir iş başlangıcı hayata olan güven duygunuzu daha da arttırabilir. Pazar günü olmasından ötürü kendinizi çok fazla çalışmaya adamayın. Hafta içine doğru planlar yapın ve bugün kendinizi dinlenmeye ayırın.
 
İkizler (21.10.2019)
Arkadaşlık ilişkilerinizin gündemde olacağı bir gün. İlişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilir ve şüphe duyduğunuz bazı konularla ilgili konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. Dostlukları sorgulamak veya onları test etmek için doğru olmayabilir. Parasal harcamalara dikkat edin.
 
Koç (21.10.2019)
Yanlış ifadelerden dolayı ilişkilerinizde bazı kırgınlıklar oluşabilir. Bu konuda daha naif ve hassas cümleler kullanmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Aşkta yeni bir başlangıç zamanı. İçinizde bir şeylerin artık eskisi gibi olmayacağını biliyorsunuz ama bunu anlayan yok. Siz de anlatmak için boşuna efor harcamayın.
 
Kova (21.10.2019)
Arkadaşlarınızla bir araya gelmek veya sosyal çevrenizde güzel etkileşimler yaratmak size gün sonunda oldukça yarayacaktır. Sadece dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı önemsemeli ve bağışıklık sisteminizi bugün güçlü tutmalısınız.
 
Oğlak (21.10.2019)
İçsel anlamda kendi gücünüzün farkına varacağınız önemli bir gün. Partnerinizle ilgili bir konuda yüksek bir gerilimi yönetmek ya da artık o ilişki içinde durmak istemeyebilirsiniz. Kalbinizin sesine kulak verin sizi doğru bir yöne götürecektir.
 
Terazi (21.10.2019)
Mali konularınızın yoluna giriyor olması sizleri geleceğe yönelik iş girişimleriniz adına cesaretlendirebilir. Planlarınızı iyi yapmalısınız. Mars gezegeninin hala sizin burcunuzda olması sizleri oldukça zorluyor. İlişkiler konusunda beklentilerinizi bir tarafa bırakın.
 
Yay (21.10.2019)
Başlatmak istediğiniz konularda bugün başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Aileniz ya da çevre ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sakarlıklar, ufak tefek aceleci hareketler iş planlarınızı yavaşlatabilir.
 
Yengeç (21.10.2019)
Aile üyeleri ile aranızda var olan çekişmelere artık son noktayı koyma zamanı geldi. Finansal konularda beklediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Akrabalarınızla mahkeme veya devletle ilgili ortak işleriniz varsa bugün bunlar gündem olmak zorunda olabilir. Kendinizi kontrol edin.

 

 

 

Haber Yazılımı