Haber Detayı
17 Temmuz 2016 - Pazar 13:37
 
Başkan Sertoğlu, Millet İradesinin Üstünde Bir Güç Olamaz
Başkan Sertoğlu, Millet İradesinin Üstünde Bir Güç Olamaz
Siyaset Haberi
Başkan Sertoğlu, Millet İradesinin Üstünde Bir Güç Olamaz

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, "Devletimize ve Milletimize kurşun sıkan her kim olursa olsun en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Devletimiz Bölücü terör örgütüyle kararlı bir şekilde mücadele ederken ordumuz içerisinde önemli stratejik alanlara yuvalanmış bu hain çeteye milletimiz gerekli cevabı vermiştir" dedi.

 

"Millet iradesinin üstünde bir güç olamaz" diyen Ünsal Sertoğlu, ’’Dışarıdan organize edilen bölücü terör örgütleri ve paralel çeteler Tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza sirayet etmiş ve bugün bu hainlikleri yapıyorsa artık bu bölücülere,  çetelere karşı çok daha ciddi tedbirler alınmalı, gerekirse idam cezası geri getirilmelidir. Millete kabadayılık yapan ve devletin içerisinde organize olmuş bu çetelerin bu tür hainlikleri yapabilecekleri bilinmelidir.  Bugün birçok kamu kurumunda bu çete mensupları hala etkin bir konumdadırlar. En kısa zamanda tasfiye edilmeli ve hükümetimizce de edileceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

 

Sertoğlu, "Milletin ve devletin bölünmez bütünlüğüne kasteden bu çetelerin arkasında küresel güçlerin olduğunu dile getirerek, Türkiye’nin, büyümesini, güçlenmesini istemeyen küresel güçler ve içerideki vatan hainleri milletimizin geleceğine kastetmeye devam edeceklerdir.  Milletimizin uyanık olması lazımdır. Geçmişte bu ülkede birçok karanlık olay gerçekleşti. F-16’larla milletin meclisini bombalayarak kaos yaratmaya çalışan bu çeteler ülkede kaos ortamı yaratmayı hedeflemişlerdir. Milletimize ve ülkemize bu alçakça girişimde bulunanları esefle kınıyorum şeklinde konuştu.a

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Başkan, Sertoğlu, Millet, İradesinin, Üstünde, Bir, Güç, Olamaz
Yorumlar
Haber Yazılımı