Haber Detayı
17 Mart 2017 - Cuma 10:22
 
Sağlık Bakanı Akdağ, Pasinler’de
Sağlık Bakanı Akdağ, Pasinler’de
Siyaset Haberi
Sağlık Bakanı Akdağ, Pasinler’de

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları için Pasinler’de miting düzenledi.

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, 16 Nisan’da halkın önüne gelecek olan referandum için geldiği Pasinler’de coşkuyla karşılandı. Miting alanına geçen Akdağ, coşkulu kalabalığa seslendi. Akdağ, konuşmasında 9 seçim 2 referandumda da sevgili Pasinlerliler bizi yalnız bırakmadı. İnşallah 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda da yüzde 90’ın üzerinde oy vereceklerini bu kalabalıkla bir kez daha göstermiş olduğunu söyledi.

Akdağ, gündeme dair Hollanda ve Almanya’nın Türkiye’nin yapacak olan referandum seçimlerine müdahil olmaya kalkıştığını, ama gerekli cevabı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ve bakanlar tarafından aldığını belirten Akdağ, yapılacak olan referandumda hayır çıkması için DHKPC, PKK, Kandil ve FETÖ’nün bir araya geldiğini, ülkemizi parçalamak için bin bir kılıkla saldırdığını ifade eden Akdağ, ama bu oyunları Pasinlerlilerin ve Erzurumlu dadaşların bozacağını belirtti.

Akdağ, Deniz Baykal’ın geçtiğimiz günlerde bu kadar yetkiyi birine vermek peygamberi bile bozar şeklindeki açıklamalarına ise, sayın Baykal anladık siyaset yapacaksın ama bu tür söylemler insanlarımızı kızdırmaktadır. Onun için sen sen ol böyle uygunsuz sözlere yer verme dedi.

Bakan Akdağ’ın Pasinler ziyaretine Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ak Parti İl Başkan Yardımcı Battal Alpkılıç, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Rahmi Kaya’da eşlik etti. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Sağlık, Bakanı, Akdağ, Pasinler’de
Yorumlar
Haber Yazılımı