Haber Detayı
11 Eylül 2017 - Pazartesi 11:47
 
MHP'den Köprüköy’e çıkarma
MHP'den Köprüköy’e çıkarma
Siyaset Haberi
MHP'den Köprüköy’e çıkarma

İlçe Başkanları istişare toplantılarına devam eden MHP Köprüköy’e adeta çıkarma yaptı.


İlçe başkanlarının eksiksiz katıldığı toplantıya, İl Yönetimi, İl Başkanı Naim Karataş, ve MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın katıldı.


Toplantıda konuşan İl Başkanı Naim Karataş, toplantıya gösterilen ilgi ve alakadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Azimle gururla ve özveriyle samimi bir şekilde, liderimizin izinden giderek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Görüyoruz ki, bu çalışma şekli her gecen gün bizi adım adım hedefimize doğru yaklaştırmaktadır. Seçildiğimiz gün söylediğimiz gibi, bu şekilde çalışmalarımıza devam edip, birlikteliğimizi koruduğumuz müddetçe, başarı bizim için her daim var olacak, ayrılık ise sonsuza dek yok olacaktır" dedi.


Daha sonra bir konuşma yapan Milletvekili Prof.Dr. Kamil Aydın, Türkiye Cumhuriyetinin teminatı olan MHP' nin ve onun yılmaz bekçileri olan ülkücülerin her koşulda vatan ve bayrak için her türlü göreve hazır olduklarını belirterek, “Biz bir olduktan sonra, zorluk denen kavram bizim için bir hiç olacaktır. Sizler gibi davasına gerçekten inanmış, yerine göre yavuz, yerine göre yunus gibi davranmasını bilen, davasını kutsal bir dava olarak benimsemiş, lideri gibi önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyebilen, gerçek dava adamları var olduğu sürece bu coğrafyada türkün son yurduna hiç bir güç zarar veremeyecektir. Bu birlikteliğimizin sonsuza kadar devam etmesini diliyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: MHPden, Köprüköy’e, çıkarma
Yorumlar
Haber Yazılımı