Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 09:48
 
Ilıcalı’dan Ahmet Dölekli’ye Tam Destek
Ilıcalı’dan Ahmet Dölekli’ye Tam Destek
Güncel Haberi
Ilıcalı’dan Ahmet Dölekli’ye Tam Destek

Ak Parti eski Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı 31 mart mahalli idareler seçimlerine bir hafta kala Erzurum’un Pasinler ilçesine gelerek seçim çalışmalarına katıldı.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi eski milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı 31 mart yerel seçimlerine bir hafta kala Erzurum’un Pasinler ilçesine gelerek cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli’ye destek amaçlı ilçede seçim çalışmalarına katıldı. Ak Parti seçim irtibat bürosuna gelerek burada vatandaşlara seslenen Ilıcalı, cumhur ittifakı Ak Parti adayı Ahmet Dölekli’ye sadece bugün değil, sizlerin oylarıyla belediye başkanlığı koltuğuna oturduğu zamanda desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 

Yaklaşan Mahalli Seçimlerinin önemine değinen Mustafa Ilıcalı, devletin beka sorununun oluşmaması için yerel seçimler bizler için çok önemlidir. İstikrarının devam etmesi için başta reisi Cumhurumuz sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devlet adamı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bunları önceden görerek ittifak yaptıklarını belirten Ilıcalı, 17 yıllık Ak Parti iktidarı ile hizmetler akın akın vatandaşlarımıza ulaşmıştır. Ak Parti iktidarı ile ağır sanayi hamlelerinden tutun tarım ve hayvancılık, sosyal devletçilik gibi bir çok alanda Ak Parti başarıya hizmet etmiş bir parti olduğunu bugün herkes görmektedir. Dış mihrakların hepsi ülkemize karşı hain planlarını görüyorsunuz. Bir yandan PKK, bir yandan FETÖ, bir yandan hain emelleri olan birçok klikler ülkemize saldırı için bizim düşmemizi bekliyorlar şeklinde konuştu.

 

Seçim irtibat bürosunda yaptığı konuşma sonrası ilçeye bağlı Şehit Burak Karakoç, Alvar ve Otlukkapı mahallerine giderek vatandaşlarla buluştu. Daha sonra Epsemce mahallesine giderek taziye ziyaretinde bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Ilıcalı’dan, Ahmet, Dölekli’ye, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı