Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 11:25
 
Ak Parti Aday Adaylarından Dölekli’ye Tam Destek
AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, aday adaylık sürecinde Pasinler Belediye Başkan aday adayı olan diğer adaylarla bir araya geldi. Aday adaylarından destek isteyen Dölekli’ye tam destek geldi.
Siyaset Haberi
Ak Parti Aday Adaylarından Dölekli’ye Tam Destek

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Pasinler Belediye Başkan Adayı gösterilen Ahmet Dölekli, aday adaylık sürecinde Pasinler Belediye Başkanlığı için adaylıklarını açıklayan belediye başkan aday adayları ile tanışma toplantısında bir araya geldi. Tüm aday adaylarından desteğini isterken, aday adayları ise bu süreçte Ahmet Dölekli’ye tam destek vereceklerini ifade ettiler.

 

// Pasinler’i birlikte yöneteceğiz.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, aday adaylık sürecinin geride kaldığını, artık birlik ve beraberlik içerisinde Pasinler için çalışma vaktinin geldiğini belirten AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, ilk önce belediye başkan aday adaylarına kendini kısaca tanıttı. Aday adaylık sürecinin geride kaldığını dile getiren Ahmet Dölekli, aidiyet bağlarını daha da güçlendirerek seçime hazırlanacaklarını belirtti.

 

Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, sizlerin katkı ve destekleri ile 31 Mart seçimlerinden kazanarak çıkacağız. Aidiyet bağımızı daha da kuvvetlendirerek Pasinler’imizi hep birlikte yöneteceğiz. Bu vesile sahadan hepinizden destek bekliyorum. Farkında olmadan kırdığımı bir arkadaşım varsa özür diliyorum. Kimseye bilerek kırmak istemem. Sahada hep birlikte çalışırsak inanıyorum ki şimdiye kadar ihmal edilen, hizmet bekleyen Pasinler’imizi hizmetle buluşturacağız. Pasinler’in kara bahtını el ele vererek değiştireceğiz. Katkılarınızın çok önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

Ak Parti Aday Adayları birlikte olduklarını çekildikleri fotoğraf karesi ile de tescillediler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Ak, Parti, Aday, Adaylarından, Dölekli’ye, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı