Haber Detayı
03 Şubat 2019 - Pazar 21:18
 
Ak Parti Adayı Dölekli, Gençlerle Buluştu.
Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, Ak Parti gençliğiyle parti binasında bir araya geldi.
Siyaset Haberi
Ak Parti Adayı Dölekli, Gençlerle Buluştu.

Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, seçim çalışmalarına hız verdi. Açıkllandığı günden itibaren ilçeye gelen ve seçim çalışmalarını sürdüren Dölekli, bugünde Ak Gençlikle bir araya gelerek onlarla istişarelerde bulundu. Ak Parti’nin en önemli kollarından biri olan gençlik kollarının partinin geleceği olduğunu söyledi.

 

Ak Gençlikle bir araya gelen Dölekli, yaptığı istişare toplantısında Parti içi çalışmaların merkezi noktasında olan gençlik kollarının her bireyinin burada olmasından çok memnun olduğunu, gençliğin Ak Dava’ya sahip çıkmasından ve Reisi’nin izinden giden bir gençliğin başarıya ulaşacağından hiçbir şüphesi olmadığını belirtti.

 

Yaklaşan Mahalli idareler seçimleri öncesi Pasinler’de seçim çalışmalarının başladığını, kapı kapı dolaşıp, ak davanın hizmetini vatandaşlarımıza anlatıp, oylarına talip olacaklarını ifadeeden Dölekli, Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi önce millet, sonra memleket düstüruyla hareket edeceklerini, Ak Gençlikle Pasinler’de 31 Mart günü yine Ak Dava’nın neferleri olarak zaferi kazanan Ak Parti’miz olacaktır dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Ak, Parti, Adayı, Dölekli,, Gençlerle, Buluştu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı