Haber Detayı
19 Eylül 2020 - Cumartesi 15:49
 
Ak Parti İlçe Başkanlığına Kanal Seçildi
Ak Parti İlçe Başkanlığına Kanal Seçildi
Siyaset Haberi
Ak Parti İlçe Başkanlığına Kanal Seçildi

Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresini Murat Atmaca Güreş Meydanında gerçekleştirilen seçimde İlçe Başkanlığına Gökan Kanal seçildi.

 

Ak Parti Pasinler İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresine divan heyetinin seçilmesiyle başlanıldı. Divan Başkanlığına Ak Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı oy birliğiyle seçildi. Divan başkanlığı seçinin ardından saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Pasinler Belediyesi ve Erzurum Belediye Başkanlığı’nın hazırlamış oldukları hizmet slaytları sunumu gerçekleştirildi.

 

Pasinler İlçe Kongresinde sırasıyla Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ak Parti Erzurum Milletvekli eski İçişleri Bakanı Selami Altınok ve Ak Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz birer konuşma yaptılar.

 

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek listeyle seçime giren Gökhan Kanal Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler İlçe Başkanlığına seçildi.

 

Seçim sonrası konuşma yapan İlçe Başkanı Gökhan Kanal, bizleri bu göreve layık gören değerli büyüklerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Devraldığımız bu bayrağı daha ileriye götürmek için ekibimizle gücümüzün son noktasına kadar hizmet edeceğiz şeklinde konuştu.

 


 

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Ak, Parti, İlçe, Başkanlığına, Kanal, Seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı