Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 11:29
 
Arasoğlu, İyi Parti’den Başvuru Yaptı
Yaklaşan Mahalli İdareler seçimleri öncesi partilerde hareketlilik hızlandı. 19 Şubat’ta seçim kuruluna verilecek listeler öncesi Meclis Üyeliği için başvurularda hızlandı.
Gündem Haberi
Arasoğlu, İyi Parti’den Başvuru Yaptı

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Pasinler Belediye Başkan Adayını açıklayan İyi Parti’de Meclis Üyeliği için başvurular aralıksız devam ediyor. Bugün’de İyi Parti’ye eski Çakırtaş Köyü Muhtarı ve eski Erzurum Büyükşehir Meclis Üyeliği yapmış Ekrem Arasoğlu İyi Parti’den Erzurum Büyükşehir Meclis Üyeliği için başvurusu Pasinler İyi Parti İlçe Başkanı Sedat Sezer’e yaptı.

 

İyi Parti İlçe Teşkilat Binasına giderek başvurusunu yapan Ekrem Arasoğlu, bugün itibariyle İyi Parti’den Büyükşehir Meclis Üyeliği için başvurumu yaparak başvuru evraklarımı İlçe Başkanımız Sayın Sedat Sezer’e veriyorum. Allah hayırlı etsin. Gayemiz ilçemize daha iyi hizmeti getirmek olduğunu belirten Arasoğlu, bu ilçe için hizmet yarışında şahsım olarak bende varım dedim. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde Pasinler’de İyi’ler kazanacak dedi.

 

İyi Parti Pasinler İlçe Başkanı Sedat Sezer ise, 31 Mart seçimleri öncesinde partimize olan teveccühü görmek bizleri çok mutlu etti. İlçemizin değerli siyasetçilerinden Ekrem Arasoğlu’nun partimizden Erzurum Büyükşehir Meclis Üyelği için başvuru yapmıştır. Kendisinin tercihinin partimizden yana kullanması bizleri sevindirmiştir. Kendisini tebrik ederim. Hakkında hayırlısını Mevla’m nasip etsin. Bir haftadır Meclis Üyelikleri için başvurularımız başlamıştır şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Arasoğlu,, İyi, Parti’den, Başvuru, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı