Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 10:57
 
Aydemir, Ahmet Dölekli Pasinler’e hizmet için talip oldu.
Aydemir, Ahmet Dölekli Pasinler’e hizmet için talip oldu.
Siyaset Haberi
Aydemir, Ahmet Dölekli Pasinler’e hizmet için talip oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler Belediye Bakan Adayı Ahmet Dölekli ile birlikte Pasinler ilçesinde seçim çalışması yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına hız veren Ahmet Dölekli’ye bir destek de Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir’den geldi. Erzurum’un Pasinler ilçesine gelen İbrahim Aydemir, cumhur ittifakı Ak Parti adayı Ahmet Dölekli ile birlikte seçim çalışması yaptı. Ak Parti Pasinler seçim irtibat bürosuna gelen Aydemir burada vatandaşlara seslendi.

 

Aydemir konuşmasında; Alvarlı Efe’nin torunları sizleri saygı ve hürmetle selamlıyorum. Sizler 17 yıldır hiç bıkmadan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemeden geri durmadınız. Ben inanıyorum ki 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde de desteğinizi esirgemeyeceksiniz. Ak Parti ülkemize olduğu gibi ilimize ve ilçemize de güzel hizmetleri sağlayan tek partidir. Ak Dava’ya gönül vermiş insanlar olarak bu seçimde de bizleri yalnız bırakmayınız. Bu seçim ülkemizin beka seçimidir. Hizmetlerin artarak devam etmesi ancak Ak Parti’miz ile sürdüğünü siz değerli vatandaşlarımız zaten biliyor dedi.

 

Aydemir, İlçemizin sorunlarını yakından biliyoruz. Ahmet Dölekli beyefendi de bu sorunları ortadan kaldırmak için partimizden aday oldu. İnşallah sizlerin desteğiyle kazandığında Pasinler’imiz hizmette yarışan bir ilçe konumuna gelecektir. Bazı arkadaşlarımız Alvar ve Söylemez Barajları’nın yapılmasını istiyorlar. Sizde iyi biliyorsunuz ki bunları yaparsa yine Ak Parti yapar. Alvar ve Söylemez Barajları’nın yakında ihalesi yapılacak ve inşaatı başlayacaktır bundan hiç kimsenin bir şüphesi olmasın dedi.

 

Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir’in konuşmasından sora cumhur ittifakı Ak Parti adayı Ahmet Dölekli ile birlikte esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaptıktan sonra Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi’yi ziyaret ettiler.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Aydemir,, Ahmet, Dölekli, Pasinler’e, hizmet, için, talip, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı