Haber Detayı
04 Aralık 2012 - Salı 16:45
 
Aydın, engellileri ziyaret etti
Kültür Haberi
Aydın, engellileri ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürü Sultan Murat Aydın, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Pasinler’de engelli vatandaşları ziyaret etti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürü Sultan Murat Aydın, Erzurum’un Pasinler ilçesinde hizmet veren Özel Er Huzur Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde bakım altında olan engelli vatandaşlarla bir araya gelerek onlara kırmızı karanfil verip, günlerini kutladı.

İl Müdürü Sultan Murat Aydın, “Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli vatandaşlarımızı burada ziyaret ettik. Tabi aslında engellilerimizin sadece bir gün değil yılın 365 günü hatırlanması gerekir. Sosyal hizmetler olarak onların rahat yaşam sürmeleri için tüm imkanlarımızla hizmet etmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Pasinler Er Huzur Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü Levent Şimşek ise Aile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürü Sultan Murat Aydın’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Aile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürü Sultan Murat Aydın’ın Pasinler ziyaretine İl Müdür Yardımcıları Murat Erdemir ve Harun Akpınar’da eşlik ettiler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Murat ÇANKAYA
Etiketler: aydın, engellileri, ziyaret, etti
Yorumlar
Haber Yazılımı