Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 12:27
 
Başkan Adayı Dölekli, Ak Dava Bir Bütündür
Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli seçim çalışmaları kapsamında Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Güncel Haberi
Başkan Adayı Dölekli, Ak Dava Bir Bütündür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mart 2019'da yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde Pasinler İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıkladığı Ahmet Dölekli, seçim çalışmaları kapsamında Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’nu makamında ziyaret etti. İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk, Kadın Kolları Başkanı Nejla Kurt, Gençlik Kolları Başkanı Sedat Kağızmanlı ve parti yönetimi ile birlikte Başkan Sertoğlu’nu ziyaret edip, seçim çalışmalarında desteklerini istedi. Bu bir yarıştır diyen Dölekli, Ak davaya hizmet etmek ve seçimlerde adaylık bana nasip oldu. Bu bir bayrak ve hizmet yarışıdır. Bizler Ak davanın neferleri olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı yapmamız lazım dedi.

 

Başkan Adayı Ahmet Dölekli’nin ve Ak davanın kadroları olan İlçe Başkanımız ve yönetiminin, Kadın Kollarımız ve teşkilatı, Gençlik Kolları Başkanı Sedat Kağızmanlı ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, bizler Ak davanın dün olduğu gibi bugünde yanındayız. Şahsıma yönelik bazı benzetmeler yapmışlardır. Kesinlikle başka bir partiden veya bağımsız aday olmam gibi bir durum söz konusu değildir. Bizler dün olduğu gibi Cumhurbaşkanımız ve Reisimiz olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında ve yolundan gitmeye devam edeceğiz. Pasinler’de bütün teşkilatlarımızla Başkan Adayımız Ahmet Dölekli beyi destekliyoruz ve seçimlerde de çalışmalarımız birlikte devam edecektir dedi.

 

Teşkilatlar adına konuşan İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk ise; bizler 17 yıldır mevki, makam ve kişisel hırslarımızı bir yere bırakmış ve Ak davanın neferleri olmuşuz. Partimizi dışarıdan bölmek isteyenler böyle dedikodular çıkararak bölmek istemekteler. Allah’ın izniyle bu tür söylemlerle bizler bölemeyecektir. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için bütün teşkilatlarımızla hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Başkan Sertoğlu dün olduğu gibi bugünde Ak Parti’nin ve Ak davanın bir neferidir dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Başkan, Adayı, Dölekli,, Ak, Dava, Bir, Bütündür,
Yorumlar
Haber Yazılımı