Haber Detayı
31 Aralık 2020 - Perşembe 12:39
 
Başkan Dölekli, Yeni yılın herkese başarı, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum
Başkan Dölekli, Yeni yılın herkese başarı, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum
Kültür Haberi
Başkan Dölekli, Yeni yılın herkese başarı, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Başkan Dölekli, mesajında; acısıyla, tatlısıyla, sevindirici gelişmeleriyle, mutluluk veren anılarıyla bir yılı daha geride bırakarak, huzur içinde bir yıla girmenin coşkusunu yaşadıklarını belirtti.

 

Başkan Dölekli, yeni yıl inşallah ilçemize huzur, refah, mutluluk ve bir o kadar da bereket getirecektir. Kuşkusuz yeni bir yıl, beklentiler ve hedefler yönünden, bireyler, toplumlar ve ülkeler için farklı anlamlar yüklüdür. Pasinler Belediyesi olarak belirlediğimiz hedeflere, halkımıza sunmuş olduğumuz projelerimiz için somut adımlarının atılacağı bir yıl olacağı kanaatindeyim" ifadelerini kullandı.

 

İlçenin sıkıntılarını iyi bildiklerini kaydeden Dölekli, şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla Pasinler için gerekli olan her şeyi yapmaya çalıştıklarını belirtti. Kurumsallaşmayı tamamlayarak, adaletli, sosyal ve şeffaf bir belediye anlayışı oluşturma gayesiyle çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden Dölekli, mesajına şöyle devam etti:

 

"İnşallah 2021 yılı marka ilçe olma yolunda adımların tamamlanacağı bir yıl olacak. Her yeni yıl, yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılıdır. İnsanlık her yeni yılda tarihini yeni başarılar, yeni buluşlar her alanda ilerlemelerle zenginleştirir. Bizim de bu hızlı gidişe ayak uydurmamız, yeni yılda daha çok çalışarak daha başarılı olmamız gerekmektedir. Yeni yılla birlikte gelecek günlerin karanlıktan aydınlığa, eşitliğe dayalı kavgasız, savaşsız, barış ve sağlık içinde paylaşımcı bir toplum düzenine giden yol olması hepimizin temennisidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerimle tüm halkımızın yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın herkese başarı, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Başkan, Dölekli,, Yeni, yılın, herkese, başarı,, sağlık,, mutluluk, getirmesini, diliyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı