Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 12:53
 
Bayoğlu, Özümüz Millet Sözümüz Hizmet diyerek yola çıktık.
Bayoğlu, Özümüz Millet Sözümüz Hizmet diyerek yola çıktık.
Güncel Haberi
Bayoğlu, Özümüz Millet Sözümüz Hizmet diyerek yola çıktık.

Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu, yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.

 

Yaklaşan Mahalli idareler seçimlerine 21 gün kala Büyük Birlik Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu, gündüz ilçe merkezinde akşamları ise ilçeye bağlı mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarına hız veren Bayoğlu, seçim irtibat bürosuna gelen vatandaşlarla da birer birer ilgilenip, 31 Mart 2019 günü yapılacak olan seçimlerde kazandıkları takdirde yapacakları icraatları da anlatıyor.

 

İlçeye bağlı mahallelerdeki seçim çalışmalarından seçim irtibat bürosuna dönen Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu’nu partililer coşkuyla karşıladı. Seçim irtibat bürosuna gelen Vedat Bayoğlu burada yaptığı konuşmada, Allah sizlerin eksikliğini hiç göstermesin. “Özümüz Millet Sözümüz Hizmet” sloganıyla yola çıktıklarını, sizlerin desteğiyle seçimi kazandığımız zaman güzelim ilçemize hizmet etmek için var gücümüzle hizmet edeceğimizden hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın.

 

Ben ve ekibim sizlere hizmet etmek için geliyoruz. Sizlerin hizmetkarı olmak için bu göreve talip olduk. Pasinler’in kangren olmuş sorunlarına yönelik ciddi projeler hazırladık. Bunları hep birlikte beraber yapacağız. Güzelim ilçemizi daha yaşanılır bir Pasinler için var gücümüzle çalışacağız dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Bayoğlu,, Özümüz, Millet, Sözümüz, Hizmet, diyerek, yola, çıktık.,
Yorumlar
Haber Yazılımı