Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:27
 
Bayoğlu, Pasinler’de zafer Gül Hilal’in olacaktır
Bayoğlu, Pasinler’de zafer Gül Hilal’in olacaktır
Güncel Haberi
Bayoğlu, Pasinler’de zafer Gül Hilal’in olacaktır

Büyük Birlik Partisi (BBP) Pasinler Belediye Başkan Adayı Vedat Bayoğlu, Pasinler bizi, biz Pasinler’i biliriz. Vatandaşlarımızı hak ettikleri hizmetle buluşturacağız" dedi.

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Pasinler Belediye Başkan Adayı Vedat Bayoğlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sabahın ilk saatlerinden gece geç saatlere kadar merkezde ve ilçeye bağlı mahallelerde çalmadık kapı bırakmayan Bayoğlu, Pasinler’i Gül Hilal ile buluşturmaya kararlı olduklarını söyledi.

 

Belediye meclis üye adayları ile beraber çalışmalara devam eden Bayoğlu, Pasinler’de asıl sorunun hizmet anlayışından kaynaklandığını vurgulayarak "vatandaşlarımızın teveccühü ile Allah nasip edipte belediye başkanı olduğumuzda ilk işimiz alışa gelmiş hizmet anlayışını değiştirip belediye kaynaklarıyla Pasinler ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza yararlı ve hakkaniyetli bir şekilde hizmet sağlayacağız dedi.

 

31 Mart 2019 günü yapılacak mahalli idareler seçimlerinde vatandaşlarımızın desteğiyle Pasinler’in hak ettiği değere ve gelişmişliğe kavuşması için gece gündüz demeden hizmet yapacaklarını belirten Bayoğlu, Pasinler’de zafer Gül Hilal’in olacağını söyledi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Bayoğlu,, Pasinler’de, zafer, Gül, Hilal’in, olacaktır,
Yorumlar
Haber Yazılımı