Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 10:45
 
BBP Aday Tanıtım Toplantısında Bayoğlu’na Büyük İlgi
BBP Aday Tanıtım Toplantısında Bayoğlu’na Büyük İlgi
Güncel Haberi
BBP Aday Tanıtım Toplantısında Bayoğlu’na Büyük İlgi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Erzurum’da aday tanıtım programında Pasinler’in de aralarında bulunduğu parti adaylarını kamuoyuna tanıttı.

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin Erzurum İl Başkanlığı tarafından Erzurum’da düzenledikleri parti aday toplantısına katıldı. Aday tanıtım toplantısı için Erzurum’a gelen Mustafa Destici, rahmetli Genel Başkanları Muhsin Yazıcıoğlu’nun çizgisinden hiç sapmadan ülke siyasetine katkıda bulunduklarını belirtti.

 

Cumhur ittifakı kapsamında Büyükşehirlerde aday çıkarmadıklarını belirten Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, bu seçimlerde alt belediyeler için yoğun bir talep aldıklarını, bundan dolayı da hemen hemen her ilçede birbirinden değerli kardeşlerimizi aday gösterdiklerini, 31 Mart seçimlerinde Erzurum’da kazanan partinin Büyük Birlik Partisi’nin kazanacağı söyledi.

 

Program sonunda aday tanıtımına geçildi. Aday tanıtımında Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu ise katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: BBP, Aday, Tanıtım, Toplantısında, Bayoğlu’na, Büyük, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı