Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 13:01
 
BBP Genel Başkanı Destici, Pasinler’de vatandaşlara seslendi
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Erzurum’un Pasinler ilçesine gelerek partisinin seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.
Siyaset Haberi
BBP Genel Başkanı Destici, Pasinler’de vatandaşlara seslendi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi Pasinler’de partililer ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Karşılama sonrası seçim irtibat bürosu önünde ilk konuşmayı Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu yaptı. Yaptığı konuşmada Bayoğlu, bugün buraya gelerek bizleri onurlandıran Genel Başkanımız Mustafa Destici bey efendiye sonsuz şükranlarımı sunarım. Allah kendisinden razı olsun dedi.

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ise; selamlama konuşmasını yaptıktan sonra; 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinin önemine değildin. Ülkenin zor günlerden geçtiğine değinen Destici, bu seçimler ülke için beka seçimidir. Malumunuz eski sistem artık meselelere çözüm bulamadığı için hep birlikte sizlerinde desteğiyle yeni sistem yani başkanlık sistemine geçiş yaptık. Şimdi daha iyi bir sistemde yönetim yapılıyor. Cumhur ittifakı kapsamında büyükşehir belediye başkan adaylarını çoğu yerde desteklediklerini ifade etti.

 

Pasinler’in tarım ve hayvancılıkla iştigal ettiğini belirten Destici, merkezi yönetimin ithal patates, ayçekirdeğini ülkeye sokmayla kendi çiftçimizi sıkıntıya sokuyorlar. Oysaki kendi çiftçimize destek verilmelidir. Çiftçimize destek demek ülke ekonomisine ve üretime destek olduğunu ifade eden Destici, yerel seçimlerde kardeşimiz Vedat Bayoğlu’nu aday gösterdiklerini, siz değerli Pasinlerlilerin desteğiyle de zafer Büyük Birlik Partisi’nin olacağını söyledi.

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici konuşmasından sonra Ak Parti seçim irtibat bürosu ile İyi Parti seçim irtibat bürosunu gezip, hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra ilçe esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: BBP, Genel, Başkanı, Destici,, Pasinler’de, vatandaşlara, seslendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı