Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 16:05
 
Bozdemir’in Koltuğuna Öğrenci Kaya Oturdu
Bozdemir’in Koltuğuna Öğrenci Kaya Oturdu
Eğitim Haberi
Bozdemir’in Koltuğuna Öğrenci Kaya Oturdu

Pasinler Emniyet Müdürü Orhan Bozdemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu öğrenci Ali Polat Kaya’ya devretti.

 

Ziyarette öğrenci Ali Polat Kaya, temsilen Emniyet Müdürü Bozdemir’in makam koltuğuna oturdu. Öğrencileri makam odasında karşılayan Bozdemir, çocukların kendileri için en öncelik konulardan biri olduğunu söyledi. Çocuklar bizim için çok kıymetli, onların başına gelebilecek en ufak bir zararda şüphelilerin hem adli olarak, hem de polis teşkilatı olarak en ağır şekilde cezalandırılacağını bildiriyoruz" şeklinde konuştu.

 

Temsilen Emniyet Müdürü Bozdemir’in makam koltuğuna oturan Kaya, ilk olarak bilgi almak için büro amirlerini makamına çağırarak okullarda çocukların güvenliği için alınan tedbirleri ve okul çevreleri ile parklarda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra polis telsizinden görev yapan emniyet personelinin çocuklarının bayramını kutlayan kaya, okullardaki güvenlik tedbirleri ile ilgili kendisine yöneltilen soruya, "Okullarda güvenliği iki katına çıkarabilirim" cevabını verdi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Bozdemir’in, Koltuğuna, Öğrenci, Kaya, Oturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı