Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 12:25
 
Bünyamin Ucun’a, Serçeboğaz ve Kurbançayır Mahallerinde Büyük İlgi
Bünyamin Ucun’a, Serçeboğaz ve Kurbançayır Mahallerinde Büyük İlgi
Gündem Haberi
Bünyamin Ucun’a, Serçeboğaz ve Kurbançayır Mahallerinde Büyük İlgi

Mahalli İdareler Seçimlerine 37 gün kala İyi Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Bünyamin Ucun, seçim çalışmalarına hız verdi.

 

Mahalli İdareler Seçimlerine 37 gün kala İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bünyamin Ucun, seçim çalışmaları kapsamında ilçe bağlı Kurbançayı ve Serçeboğaz mahallerinde seçmenleri ziyaret edip, onların desteğini istedi.

 

İyi Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Bünyamin Ucun, mahallerde yaptığı değerlendirmelerde; Pasinler’e hizmet etmek için iyi bir ekiple yola çıktıklarını, Pasinler’de ikamet eden ve yaşayan biri olarak bütün mahallerimizinde sıkıntılarını biliyoruz. Büyükşehir Yasasıyla birlikte köylerimiz ilçe merkezimize bağlanmış olduğundan artık belediyeler olarak hizmeti Pasinler Belediyemizden alıyorsunuz. Şahsım ve ekibim diğer aday adaylarından daha iyi bir belediyecilik ve iyi bir yönetim sağlayacağımızı iddia ediyoruz. Onlardan daha iyi bu işi yapacağımızı bildiğimiz için sizlerin oylarına talibiz dedi.

 

Yakında Seçim İrtibat Büromuzu açacağız diyen Pasinler Belediye Başkan adayı Bünyamin Ucun, Pasinler’imizin sorunlarını yerinde tespit ettiğimiz için sorunlarımızı çözecek projeler hazırladık. Bu projelerimizi karargah açılışımızdan sonra karargahımızda siz değerli seçmenlerimizle paylaşacağız. Malumunuzdur ki bir dönem siz değerli Pasinlerlilerin belediye başkanlığını görevini yürüttüm. Bilgi ve tecrübemle birlikte sizlerin desteğini istiyorum şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Bünyamin, Ucun’a,, Serçeboğaz, ve, Kurbançayır, Mahallerinde, Büyük, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı