Haber Detayı
23 Şubat 2019 - Cumartesi 11:55
 
Bünyamin Ucun’a, Taşkaynak, Porsuk ve Övenler’den destek
Bünyamin Ucun’a, Taşkaynak, Porsuk ve Övenler’den destek
Güncel Haberi
Bünyamin Ucun’a, Taşkaynak, Porsuk ve Övenler’den destek

İyi Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Bünyamin Ucun, ilçeye bağlı Taşkaynak, Porsuk ve Övenler mahallerinde seçim çalışması yaptı.

 

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bünyamin Ucun, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Taşkaynak, Porsuk ve Övenler mahallerinde seçim çalışmalarını sürdürdü. Seçimlere 36 gün kala çalışmalarına hız veren Ucun, gidilmedik yer bizim değildir ilkesiyle hareket eden bir ekiple yola çıktık. Seçimlere kadar gidilmedik yer bırakmayacağımız gibi, sıkılmadık da bir el bırakmayacağız. Gittiğimiz yerlerde bize büyük bir teveccüh var. Allah onlardan razı olsun dedi.

 

Ucun mahallerde yaptığı değerlendirmelerde, bizler sizlerden biriyiz. Yılın 365 gününde sizlerle birlikte acınızı, kederinizi ve toyunuzu paylaşmış insanlarız. Sizin sorunlarını bilenleriz. Pasinler’imizin sorunlarını yakından tanık olan insanlarız. Bizlerde bu ilçede yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi bir dönem belediye başkanlığı görevini yürüttüm. Bilgi ve tecrübemizle yola çıktık. Mevcut adaylardan daha iyi bu görevi yürüteceğimizi ve daha iyi bir hizmet edebileceğimizi bildiğimiz için aday olduk. Sizlerinde desteğiyle 31 mart günü sandığın kazananı olacaklarını belirtti.

 

İyi Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Bünyamin Ucun’un seçim çalışmalarına İyi Parti İlçe Başkanı Sedat Sezer’de eşlik etti.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Bünyamin, Ucun’a,, Taşkaynak,, Porsuk, ve, Övenler’den, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı