Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 15:09
 
Bünyamin Ucun, Pasinler Kararını Verdi İyi Olacak
Bünyamin Ucun, Pasinler Kararını Verdi İyi Olacak
Gündem Haberi
Bünyamin Ucun, Pasinler Kararını Verdi İyi Olacak

İyi Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Bünyamin Ucun ve İyi Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Uykusuz  Ulu Cami meydanında düzenlenen açık hava mitinginde Pasinlerlilere seslendiler.

 

Yaklaşan Mahalli İdareler seçimlerine iki gün kala İyi Parti Pasinler İlçe Başkanlığı tarafından Ulu Cami meydanında açık hava mitingi düzenlendi. Düzenlenen açık hava mitingi saygı duruşu ve akabinde okunan istiklal marşı ile başladı. İlk konuşmayı yapan İyi Parti İlçe Başkanı Sedat Sezer yaptı. Sezer yaptığı konuşmada bugün yağmur yağış demeden bizler yalnız bırakmayan Pasinlerli hemşerilerime sonsun şükranlarımı sunuyorum. Siz bize vermiş olduğunuz desteği bugün burada gösterdiniz Allah hepinizden razı olsun dedi.

 

İyi Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Bünyamin Ucun ise selamlama konuşması yaptıktan sonra projelerini anlattı. Vatandaşlara seslenen Bünyamin Ucun, bu kardeşiniz sizin içinizden çıkmış bir kardeşiniz. Hiçbir zaman sizlerden kopmamış biri. Toy kurdunuz toyunuzda bulundum. Cenazeniz oldu cenazenizde bulunmuş kardeşinizim. Şahsım has bel kader karşınıza çıkmış biri değilim. Dün burada devlet ricalinin hepsini gördünüz. Horasan’dan Narman’dan Köprüköy’den ve Erzurum’dan adam getirdiler. Gelsin görsünler asıl Pasinlerliler burada. Pasinlerli gerçek evladı Bünyamin Ucun’a sahip çıkmıştır. Allah hepinizden razı olsun dedi.

 

Geçmiş dönemde Pasinler’e hizmet ettik. Bugünde sizlerin desteğiyle Pasinler’e hizmet etmek için karşınıza çıktık. Sizler’de bugün burada kar yağmur ve soğuk havaya aldırış etmeden bu miting alanını doldurdunuz ve görüyorum ki kararınızı vermişsiniz. Onlar diyor ki biz iş vereceğiz hizmet yapacağız. Bu beyler 15 yıldır hizmet etmek için mi beklediler şimdiye kadar akılları neredeydi. Bu kardeşiniz geçmişte hizmet etti her şey ortada. Ben dün olduğu gibi her zaman sizlerin aranızda kalacağımı iyi biliyorsunuz. Benim en büyük isteğim ve icraatım Pasinlerli vatandaşlarımızı belediye ile barıştıracağız. Onlar jeotermalle ilgili projeler sunuyorlar. O suları benim dönemimde şahsım 5 kuyu daha açarak bu ilçeye biz kazandırdık. Pasinler’de turizm bizimle canlanacak dedi.

 

Tarım ve Hayvancılık alanında köylerimize kurduracağımız kooperatiflerle köylümüzü kalkındıracağız. Alvar Mahallemizde bu işi başaran bizimde belediye meclis üyesi adayımız Hasan Topal kardeşimiz başardı. Kurdukları kooperatifle proje yaparak 2 milyon destek aldılar. Bu örneği bütün köylerimizde uygulamaya sokacağız. Hizmet bizim işimiz sevgili hemşerilerimiz. Şimdi bazı arkadaşlar gönül belediyeciliği yapacaklarından bahsediyorlar. Arkadaşlar biz bu gönül belediyeciliğini 1999 2004 yılları arasında gönül belediyeciliğini yaptık. Gönül belediyeciliği bizim işimizdir şeklinde konuştu.

 

İyi Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Uykusuz ise; sevgili Hasankaleli hemşerilerim sizleri saygı, sevgi ve hürmetlerimle selamlıyorum. Bizim işimiz insanlara hizmet getirmek diğerleri gibi bize oy verirseniz size hizmet yapacağız. Vermezseniz size hizmet gelmeyecek gibi hiçbir derdimiz olmadı olmayacakta. Bize oy verende oy vermeyenden de Allah razı olsun. Öyle bir şey olamaz biz size hizmet etmek için aday olduk. Hizmetkarınız olmak için aday olduk. Sizlerle son yaptırdığımız kamuoyu araştırmasını da paylaşmak istiyorum. İyi partinin oy oranı yüzde 61 çıkıyor. Sizlerin desteğiyle 31 Mart 2019 gecesi zafer bizlerin olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Erzurum’umuzun kalkınması için çok güzel projelerimiz var. Kazandığımız zaman göreceksiniz hizmet nasıl yapılır dedi.

 

Uykusuz, Erzurum Büyükşehir’in hizmetlerinden bütün ilçelerimiz aynı ölçekte faydalanacaktır. Bu ilçe bize az oy verdi. Diğeri çok verdi. Bu yaklaşım vatandaşlarımızın birlik ve beraberliğini körelten düşüncelerdir. Erzurum bir bütündür ve biz hepimiz Erzurumluyuz. Bizim birbirimizden başka kimsemiz yok. Onun içindir ki hizmete susamış Erzurum’umuzu hizmetle buluşturacağız şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Bünyamin, Ucun,, Pasinler, Kararını, Verdi, İyi, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı