Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 13:06
 
Bünyamin Ucun, Sunak ve Tepecik Mahallerinden Büyük İlgi
Bünyamin Ucun, Sunak ve Tepecik Mahallerinden Büyük İlgi
Güncel Haberi
Bünyamin Ucun, Sunak ve Tepecik Mahallerinden Büyük İlgi

İyi Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Bünyamin Ucun, seçim çalışmaları kapsamında Sunak ve Tepecik Mahallerinde seçmenlerle bir araya geldi.

 

Mahalli idareler seçimleri öncesi İyi Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Bünyamin Ucun, Sunak ve Tepecik mahallerinde seçim çalışması yaptı. Dün itibariyle resmi karargahını açan Bünyamin Ucun, seçim çalışmalarına da aralık vermeden devam ediyor. Tepecik ve Sunak mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ucun, yerel seçimlerde destek istedi.

 

Tepecik ve Sunak mahallerinde vatandaşlara konuşan Bünyamin Ucun, sevgili vatandaşlarım, bir yerel seçime doğru giderken, şahsım ve ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet edebilmek için aday olduk. Malumunuz bir dönem sizlere belediye başkanlığı yaptım. Bilgi ve tecrübemize güvenerek siz değerli hemşerilerimizin karşısına çıktık. 15 yıl aradan sonra Pasinler’imizin bütün sorunları tespit etmiş ve bu sorunların çözüm noktasında projelerimizi hazırladık. Biz belediye başkanı olduk sizlerle beraberdik. Belediye Başkanlığımızdan sonra da hep sizlerle birlikte olduk. Hiç sizden kopmadık ve sizin dertleriyle dertlendik. Toylarınızda da sizin sevincinizle sevindiklerini söyledi.

 

Ucun, mahallerimizin de sıkıntılarını, ilçe merkezinin de sıkıntılarını yakından bilen bir kardeşiniz olarak diyorum ki; iki aday arkadaşımızda bu işe talip olmuşlar. Ben diyorum ki, ben bir dönem belediye başkanlığı görevini yürüttüm. Onlardan daha iyi bilgi ve birikime sahibim. Onlardan daha iyi belediye başkanlığı görevini yürüteceğimi düşündüğüm için aday oldum şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Bünyamin, Ucun,, Sunak, ve, Tepecik, Mahallerinden, Büyük, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı