Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 09:51
 
Dadaş Kızı Taliha Hanım ve Ekibinden Öğrencilere Eğitim Yardımı
Dadaş Kızı Taliha Hanım ve Ekibinden Öğrencilere Eğitim Yardımı
Eğitim Haberi
Dadaş Kızı Taliha Hanım ve Ekibinden Öğrencilere Eğitim Yardımı

Pasinler Nefi İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Metin Akpınar’ın girişimi ve Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi’nin destekleriyle Pasinler Nefi İlk Öğretim Okulundaki öğrencilerin giyim, kırtasiye hediyelerinin dağıtımı gerçekleşti.

 

Okul Aile Birliği Başkanı Metin Akpınar’ın yapmış olduğu açıklamada, bu tür hediyelerin dağıtımını Sayın Taliha TAŞ öncülüğünde birlikte başlatmış oldukları ev hanımlarının çalışmalarını yaklaşık üç yıldır takip ettiğini, okulumuzun da faydalanması için Taliha hanımdan talebiz oldu. Yapmış olduğumuz talebimize sağolsunlar karşılık vermişlerdir. Okulumuz adına Taliha Hanım ve ekibine teşekkür ederim dedi.

 

 Okul Aile Birliği Başkanı Akpınar ayrıca, öncelikle Okulumuz adına Taliha hanım ve ekibini ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bundan sonrası içinde okulumuz ve ilçemizde bulunan diğer okullarında ihtiyaçların giderilmesi noktasında söz aldıklarını belirten Akpınar, bugün burada bizleri yalnız bırakmayan Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi’ye, Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Kaya’ya ve Pasinler Nefi İlköğretim Okulu Müdürü Talat Özaras’a teşekkür ederim dedi.

 

Nefi İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programın ardından Taliha Hanım ve ekibi İbrahim Hakkı Hazretleri Külliye Müzesini, Pasinler Kalesini, Şehitliği ve ilçede bulunan tarihi yapıları gezdikten sonra Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi’yi makamında ziyaret edip, ilçeden ayrıldılar.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dadaş, Kızı, Taliha, Hanım, ve, Ekibinden, Öğrencilere, Eğitim, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı