Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 09:33
 
Demirdöven ve Taşlıgüney Mahallerinden Bayoğlu’na tam destek
Demirdöven ve Taşlıgüney Mahallerinden Bayoğlu’na tam destek
Güncel Haberi
Demirdöven ve Taşlıgüney Mahallerinden Bayoğlu’na tam destek

Mahalli idareler seçimlerine 24 gün kala seçim çalışmalarına hız veren Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu’na gittiği yerlerde büyük ilgiyle karşılanıyor.

 

Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu, seçimlere 24 gün kala seçim çalışmalarını sürdürüyor. Demirdöven ve Taşlıgüney mahallerinde seçim çalışması yapan Vedat Bayoğlu’na gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanıyor.

 

Demirdöven ve Taşlıgüney mahallerinde yaptığı değerlendirmeler de, sizlerle birlikte bu ilçede yaşan bir eğitimci abiniz ve kardeşiniz olarak Büyük Birlik Partisi’nden Pasinler Belediye Başkanlığına aday oldum. Bu ilçenin sorunlarını çok iyi bilen bir ekip kurarak sizlerin karşısına çıktık. Desteklerinizle bizleri Belediye Başkanı seçerseniz Pasinler’in geriye gidişine bir dur demek istiyoruz. Pasinler’in sıkıntılarını bilenler olarak bu sıkıntıları gidermek için ciddi çalışmalar yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

 

Bayoğlu, Pasinler’in çehresini değiştirmek ve daha yaşanılır bir Pasinler için bütün çabamızı harcayacağız. Hak yolunda ilerleyenler olarak Pasinler’e hizmet etmek istemekten başka bir arzumuz yoktur. İnşallah sizlerin desteğiyle seçilirsek büyük hizmetler yapacağımızdan da kimsenin kuşkusu olmasın. 31 Mart yerel seçimlerinde desteğinizi eksik etmeyeceğinizden adım gibi eminim Allah sizlerden razı olsun şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Demirdöven, ve, Taşlıgüney, Mahallerinden, Bayoğlu’na, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı