Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 09:58
 
Dölekli, Ak Belediyecilik, Dava Belediyeciliğidir
Dölekli, Ak Belediyecilik, Dava Belediyeciliğidir
Siyaset Haberi
Dölekli, Ak Belediyecilik, Dava Belediyeciliğidir

Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

 

AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı, AK Parti’nin Türkiye’de belediyecilik odağında yeni ve muhteşem bir dönemi başlattığı, dünyada akis bulan AK Belediyecilik modelinin bir dava belediyeciliği olduğunu kaydederek, ‘Bu dava, yaratılanı yaratandan ötürü sevme davasıdır. Bu dava insana saygı, Türkiye’ye sevda davasıdır.’ dedi.

 

Duruşu, eylem ve söylemleriyle ufuk çizici bir siyasi deha olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde AK Dava’nın ülke siyasi tarihinde kaydettiği en büyük reformlardan biri yerel yönetim anlayışıdır’ diyen Başkan Adayı Dölekli, “Fehim ve ferasetini mana erlerinden alan AK dava kendisine yegane rota çizenin millet olacağını her vesile haykırıyor. Bunun için de milletin sinesinden beslenip ona göre yol alıyor.” ifadesine yer verdi.

 

Pasinler’de çalışmalarını sürdüren AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı, Mart 2019’da yapılacak olan Yerel seçimler sürecinde Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi, Pasinler Meslek Yüksek Okulu ve Pasinler İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ziyaret edip, kamu çalışanlarıyla bir araya geldi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Ak, Belediyecilik,, Dava, Belediyeciliğidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı