Haber Detayı
15 Şubat 2019 - Cuma 14:07
 
Dölekli, Ak Dava Hizmet Hareketidir
31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimi için sahaya inen AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.
Gündem Haberi
Dölekli, Ak Dava Hizmet Hareketidir

Yerel seçimlerin yapılacağı güne kadar Pasinler’de çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirten AK Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, Cumhurbaşkanımız ve AK Partimiz sayesinde ilçemize güzel hizmetler yapıldı. Yapılmaya da devam edecektir. Pasinler’imiz için çok önemli projeler hazırladık. Bunları yakında kamuoyu ile paylaşacağız. Pasinler Belediyemizin ekonomik istikrarının, kurumsal yapısının koruması ve daha etkin hizmet ve yatırımlar yapılabilmesi için partimizden ilçemizin yönetimine talip olduk.

 

Seçimlerin sadece bir araç olduğunu, bu vesileyle de hem seçim çalışması yaptıklarını, hem de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini kaydeden Başkan Adayı Dölekli, Ak Parti’nin bugüne kadar hizmet anlayışının başında hep istişare oldu. Seçim çalışmalarımız süresince vatandaşlarımızla iç içe olacağız. Periyodik aralıklarla esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde de, yine vatandaşlar ve esnafımızla bir araya geliyor, hem durum değerlendirmesi yapıyor, hem de seçimlerde AK Partimize destek istediklerini belirtti.

 

Pasinler’imizde her gün esnaf ve kahvehanelerde vatandaşlarımızla buluşacağız. Ak Dava’nın bugüne kadar yapmış olduğu hizmetleri ve bundan sonra yapabileceğimiz hizmetleri vatandaşlarımıza anlatacağız. Onların destekleriyle Ak Parti’miz her zaman olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinde de zaferle çıkan parti olacaktır dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Ak, Dava, Hizmet, Hareketidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı