Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 10:38
 
Dölekli, Ak Parti Halka Hizmet Partisidir.
Dölekli, Ak Parti Halka Hizmet Partisidir.
Siyaset Haberi
Dölekli, Ak Parti Halka Hizmet Partisidir.

Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, seçimlere 27 gün kala çalışmalarına hız verdi.

 

Mahalli İdareler Seçimlerine 27 gün kala çalışmalarına hız veren Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, gündüz Kasımpaşa ve Paşabey Mahallerinde seçim çalışması yaptıktan sonra akşamda ilçeye bağlı Ardıçlı, Çöğender ve Yiğittaşı Mahallerinde seçmenlerle bir araya gelerek 31 mart seçimlerinde destek istedi.

 

Ardıçlı ve Kasımpaşa Mahallerinde seçmenlerle bir araya gelen Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli yaptığı konuşmada; 17 yıllık iktidar partisinin belediye başkan adayı olarak sizlere hizmet etmek için aday olduk. Memleket işi Gönül işi sloganıyla yola çıktıklarını, Pasinler’e en güzel ve yakışır hizmetleri her zaman olduğu gibi yine Ak Parti’nin yapacağından kimsenin şüphesi olmasın. Pasinler’imizin haritasını çıkardık. Her mahallemizin sorunlarını ve sıkıntılarını yakından biliyoruz dedi.

 

Sayın Cumhurbaşkanımız Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gönül belediyeciliğiyle yola çıktıklarını belirten Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, Ak Dava’nın Ak kadrolarıyla birlikte Pasinler’e gelecek olan hizmetleri getireceklerini, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde her zaman olduğu gibi sizin desteğinizle Ak Parti seçimi kazanan parti olacaktır şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Ak, Parti, Halka, Hizmet, Partisidir.,
Yorumlar
Haber Yazılımı