Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 12:22
 
Dölekli, Çakırtaş Epsemce ve Danışment Mahallerine Çıkarma Yaptı
Dölekli, Çakırtaş, Epsemce ve Danışment Mahallerine Çıkarma Yaptı
Gündem Haberi
Dölekli, Çakırtaş Epsemce ve Danışment Mahallerine Çıkarma Yaptı

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Ak Parti kadroları saha da çalışmalarını sürdürüyor.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, yaklaşan yerel seçimler öncesi aralıksız seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gündüz kahvehane, esnaf ve kurumları gezen Dölekli, dün akşamda seçim çalışmalarını Çakırtaş, Epsemce ve Danışment Mahallerinde yaptı. İlçeye bağlı mahallere çıkarma yapan Dölekli’ye mahalle sakinleri de yoğun ilgi gösteriyor.

 

Üç mahallede de vatandaşlarla konuşma yapan Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılında yapmış olduğu belediyeciliği benimsemiş olan Ak Parti, başarılı belediyeciliğiyle ülke çapında olduğu gibi Pasinler’imize de hizmetleri getirmiş partidir. Ak Parti’nin 17 yıllık iktidar partisinin ve Ak Dava’nın birer neferleri olarak sizlerin karşısına çıktık. İyi bir ekiple birlikte sizlere hizmet etmek için yola çıktıklarını söyledi.

 

Ak Parti’nin gönül belediyeciliğiyle ak hizmetleri ilçeye getireceklerini belirten Cumhur ittifakı Ak Parti adayı Ahmet Dölekli, ilçemize yapılacak hizmetlerin iktidar partisi eliyle geleceğini, Pasinler için ciddi projeler hazırladıklarını ifade eden Dölekli, seçim çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. 31 Mart günü yapılacak yerel seçimlerde sandıklardan çıkacak zafer yine her zaman olduğu gibi Ak Parti’mizin zaferi olacaktır şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Çakırtaş, Epsemce, ve, Danışment, Mahallerine, Çıkarma, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı