Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 21:44
 
Dölekli, Cumhur İttifakı Bizim Gönül Birlikteliğimizdir
Milliyetçi Hareket Partisi Pasinler İlçe Başkanı Recep Zilbeyaz, Pasinler Cumhur İttifak Adayı Ahmet Dölekli’yi karargah binasında ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Dölekli, Cumhur İttifakı Bizim Gönül Birlikteliğimizdir

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli’ye Cumhur ittifakının ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Pasinler İlçe Başkanı Recep Zilbeyaz ve ilçe yönetimi Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli’yi karargah binasında ziyaret ederek Cumhur İttifakı Adayına tam destek verdiklerini belirttiler.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Pasinler İlçe Başkanı Recep Zilbeyaz, yaklaşan Mahalli İdareler seçimleri öncesi ittifak kuran Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi seçimlere bir gönül birlikteliği ve devletin bekası için ittifak kurarak seçimlere girmişlerdir. Bizlerde bugün değerli kardeşimiz Cumhur ittifak adayı Ahmet Dölekli’ye yönetim kurulu üyelerimizle birlikte hem hayırlı olsun ziyareti hemde yaklaşan yerel seçimler öncesi istişare toplantısı düzenleyip, değerlendirmelerde bulunduk. Milliyetçi Hareket Partisi Pasinler İlçe Teşkilatı olarak Cumhur İttifak adayı Ahmet Dölekli’nin yanındayız ve destekçisiyiz dedi.

 

Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Dölekli ise, Milliyetçi Hareket Partisi Pasinler İlçe Başkanı Recep Zilbeyaz ve değerli yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, büyüklerimiz seçimlere ittifak yaparak girmeyi uygun görmüşlerdir. Cumhur İttifakı iki partinin ve bizlerin gönül birlikteliğimizdir. Erzurum’da cumhur ittifakı kapsamında Pasinler ilçemizde ittifak kapsamında Ak Partimize ve şahsımıza bu görev tevdi edilmiştir. Pasinler’de Ak Parti ve MHP olarak seçime ortak girmişizdir. Bugün Milliyetçi Hareket Partisi yetkilileriyle yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi istişarede bulunduk. Yol haritamızı çıkardık. İnşallah 31 Mart 2019 Ak Partimiz yeni seçimi kazanan parti olacaktır dedi.  

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Cumhur, İttifakı, Bizim, Gönül, Birlikteliğimizdir,
Yorumlar
Haber Yazılımı