Haber Detayı
17 Şubat 2019 - Pazar 14:44
 
Dölekli, İlçe Esnafı İstikrardan Yana
Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, gece gündüz demeden ilçe esnafını ziyaret edip, desteklerini istiyor.
Siyaset Haberi
Dölekli, İlçe Esnafı İstikrardan Yana

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Her gün esnaf ve kahvehane ziyaretleri yapan Dölekli, ilçe esnafımız dün olduğu gibi bugünde Ak Parti ve istikrarın sürmesinden yana olduğunu söyledi.

 

Ahmet Dölekli, seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarımıza hız vermiş bulunuyoruz. Belediye Meclis Üyelerimizi belirlemek için çalışmalarımıza kısa ara vermek zorunda kaldık. Listelerimizi ayarladık. Şimdi sahada daha aktif bir şekilde vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Bugünde seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve kahvehaneleri gezip, vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Sahadan olumlu yönde tespitler alıyoruz. Pasinlerli esnafımız ve vatandaşlarımız Ak Parti’den Ak Dava’dan ve istikrardan yana olduklarını söylüyorlar dedi.

 

Dölekli, bugünden itibaren seçim çalışmalarımızı daha da sıklaştırıp, vatandaşlarımızla birlikte olacağız. Pasinler’de gidilmedik bir yer bırakmayacağımız gibi, sıkılmadık da hiçbir el bırakmayacağız. Ak Parti 17 yıllık iktidar partisidir. Ak Parti , gönül ve dava partisidir. Başta Reisimiz olmak üzere bugüne kadar Ak Parti olarak ülkemize, ilimize ve ilçemize hep hizmet etmiş bir partidir. Bizlerde hizmet etmek için Pasinler’imize talip olduklarını söyledi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, İlçe, Esnafı, İstikrardan, Yana,
Yorumlar
Haber Yazılımı