Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 11:08
 
Dölekli, İlçemiz İçin Çok Önemli Projelerimiz Var
Dölekli, İlçemiz İçin Çok Önemli Projelerimiz Var
Siyaset Haberi
Dölekli, İlçemiz İçin Çok Önemli Projelerimiz Var

AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli , seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçede yoğun ve hummalı bir çalışma dönemi sergileyen Başkan Adayı Dölekli, esnaf gezileri, ev toplantıları, sivil inisiyatif kuruluşlarına yönelik ziyaretler yapıyor.

 

Cumhur ittifakımızın kıymetli mensuplarıyla gece gündüz demeden çalışıyoruz. İlçe ana kademeleriyle, ilçe kadın kolları ve ilçe gençlik kollarıyla esnaf, ev, köy ve STK ziyaretlerimiz hiç durmadan aralıksız bir şekilde devam ediyor. Çalmadığımız kapı, ulaşmadığımız gönül kalmayacak diyen Başkan Adayı Dölekli, şunları kaydetti:

 

İlçemizin problemlerine çözüm arama gayretindeyiz. Pasinler ilçemiz için çok önemli projelerimiz var; bu ilçeyi Pasinler kimliği etrafında tanımlayacak fiziki ve sosyal projelerimiz var. Rabbim nasip ederse önümüzdeki süreçte bunları hep beraber hayata geçireceğiz.”

 

İlçemizi tüm yönleriyle etüt ederek, tabiri yerindeyse Pasinler’in röntgenini çekiyoruz. Elde edilen veriler ışığında ilçemiz için ihtiyaç duyulan ve vatandaşlarımızın arz ve talepleri için oluşturulan projelerimizi uygulamaya koyacağız. İlçemizdeki ekonomik hayatı canlandırmak için önemli düzenleme ve hamle niteliğinde projelerimiz olacak. Kamu kurum ve kuruluşlarla entegre olarak vatandaşlarımızın huzur, güven ve refahı için ne gerekiyorsa yapacağız şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, İlçemiz, İçin, Çok, Önemli, Projelerimiz, Var,
Yorumlar
Haber Yazılımı