Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 17:26
 
Dölekli, İstişare ile İlçe Yönetimine Talip Olduk.
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret edip, istişare ile ilçe yönetimine talip olduklarını söyledi.
Güncel Haberi
Dölekli, İstişare ile İlçe Yönetimine Talip Olduk.

Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi Pasinler’in sivil toplum kuruluşlarından Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Taşbaşı’nı ziyaret eden Dölekli, yaptığı görüşmelerde Sivil Toplum Kuruluşlarıyla sürekli irtibat halinde olacaklarının altını çizdi. İlçenin her köşesine hizmet götürme gayretinde olduklarını belirten Dölekli, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Gönül Belediyeciliği projesi, yol haritamızdır dedi.

 

İlçede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarının altını çizen Dölekli, “Gönül Belediyeciliği rotamız. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Pasinler’in şanına yaraşır bir yönetim anlayışıyla bu kutlu yolda yürüyeceğiz. İlçemizin gelişimine katkı sağlayan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla, İlçe sakinlerimizle sürekli istişare halinde olacağız. AK Kadrolarımızla gece gündüz vatandaşlarımıza hizmet etmek için çıktığımız bu yolda, Allah yardımcımız olsun.” diye konuştu.

 

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Taşbaşı ise, geçtiğimiz gün ilçemiz belediye başkanlığına talip olan aday adaylarına şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz ile meclis üyelerimizle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sağ olsunlar Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli’de iadeyi ziyaretimize geldiler. Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası olarak seçildiğimiz günden beri söylediğimiz ve yol haritamız olan “Biz birlikte Hasankale’yiz” anlayışıyla hareket içerisindeyiz. Ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Adayı Ahmet Dölekli ve İlçe Teşkilat Başkanı Hanifi Temirlenk başta olmak üzere ziyaretimize gelen bütün yönetim kurulu arkadaşlara teşekkür ederiz dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, İstişare, ile, İlçe, Yönetimine, Talip, Olduk.,
Yorumlar
Haber Yazılımı