Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 15:42
 
Dölekli, Kamu Kurum Kuruluşlarını ziyaret etti.
Dölekli, Kamu Kurum Kuruluşlarını ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Dölekli, Kamu Kurum Kuruluşlarını ziyaret etti.

Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, seçim çalışmaları kapsamında kamu kurum kuruluşlarında çalışan memurları ziyaret etti.

 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli ve Ak Parti İlçe Başkanı Hanifi Timurlenk ile birlikte kamu kurum kuruluşlarında çalışan memurları ziyaret ederek, desteklerini istedi. Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar bütün kadroları ile başta ilçemiz olmak üzere ilimize ve ülkemize çare üreten bir parti olduğunu belirten Dölekli, Ak davanın bir neferi olarak seçim çalışmaları kapsamında kamuda çalışan memur arkadaşlarımızı ziyaret edip, hem tanışma imkanımız oldu hemde yaklaşan yerel seçimler öncesi desteklerini istediklerini söyledi.

 

Ak Parti gönül belediyeciliğini bu ülkeye kazan bir parti olduğunu belirten Dölekli, insana değer veren, gencinden yaşlısına sosyal belediyeciliği ve sosyal devletçiliği kazandıran Ak Parti’nin bir neferi olarak gurur duyuyoruz. Belediyecilik Ak Parti’yle hizmet eden, hizmet üreten bir anlayış içerisinde oldu. İnşallah Pasinler’de Mahalli İdareler Seçimlerinde yine Pasinler’de Ak Parti’miz kazanacak. Seçim çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Pasinler’de gönül belediyeciliğini Ak Partimiz ile birlikte bizler devam ettireceğiz şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Kamu, Kurum, Kuruluşlarını, ziyaret, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı