Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 09:41
 
Dölekli, Ortak Akıl ve İstişareyle Yol Yürüyeceğiz
Dölekli, Ortak Akıl ve İstişareyle Yol Yürüyeceğiz
Siyaset Haberi
Dölekli, Ortak Akıl ve İstişareyle Yol Yürüyeceğiz

Cumhur ittifakı AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçim çalışmalarını yürüttüğü Pasinler’de, büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Kimi zaman kahvehane sohbetlerine katılan, kimi zaman ev toplantıları yapan ve kimi zaman da esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Dölekli, 31 Mart’tan sonra Pasinler’de başlayacak olan yeni dönemin yol haritasını seçmenlerle paylaşıyor.

 

AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, Pasinler ilçesinde esnafı ziyaret edip, vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu. Seçmenlerin beklenti ve taleplerine kulak veren Dölekli, Pasinler’de yeni başlangıçlar ve yeni atılımlar gerçekleştirebilmek için 31 Mart seçimlerinde destek talebinde bulundu. Ahmet Dölekli’ye büyük ilgi gösteren Pasinler esnafı, bundan önce olduğu gibi, 31 Mart seçimlerinde de tercihlerini yine AK Parti’den yana yapacaklarını belirtirken, Dölekli’de, “AK Parti’ye destek olmak demek, bizim bu halk için hizmetkâr olmamız demek. Pasinler için el ele, yürek yüreğe verecek ve inşallah hep birlikte çalışacağız” diye konuştu.

 

Dölekli, seçmenlerle sohbetinde sık sık geçmişle bugün mukayesesi yaparak; “AK Parti’den önceki dönemlerle AK Partili dönemlerin mukayesesini kesinlikle yapmamız gerekiyor. AK Partimiz, belediyecilikte çığır açtı ve yapılan tüm hizmetler ortada. İlçenin yarınlarını birlikte inşa edebilmek için bu ahengin bozulmaması gerekiyor” dedi.

 

Bir araya geldiği seçmenlere,  “Biz 17 yıldır bu AK Parti’mizin içerisindeyiz ve liderimizin öncülüğünde halkımıza hizmeti boynumuza borç bilmişiz. Pasinler’i biliyoruz, İlçemizde neler yapıldı, neler yapılıyor ve daha nelerin yapılmasına ihtiyaç var, hepsini biliyoruz. Biz yol haritamızı ortaya koyduk, ilçe sakinlerimizle birlikte bu haritayı birlikte şekillendireceğiz. Gönül rızasıyla, ortak akılla ve istişareyle yol yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Ortak, Akıl, ve, İstişareyle, Yol, Yürüyeceğiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı