Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 13:04
 
Dölekli, Pasinler’imize gece gündüz demeden çalışacağız
Dölekli, Pasinler’imize gece gündüz demeden çalışacağız
Siyaset Haberi
Dölekli, Pasinler’imize gece gündüz demeden çalışacağız

Cumhur ittifakı adayı Ahmet Dölekli, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı mahalleleri ziyaret ediyor. İlçe merkezinde esnaf, sivil toplum kuruluşu, kamu kurumları ziyaretlerini de sürdüren AK Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Dölekli, Pasinler’e bağlı mahallelerde ev toplantılarına ve esnaf ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, “Bütün dünyadaki, Türkiye´nin ilerlemesinden rahatsız olan, Türkiye´ye köstek olmaya çalışan çelme atmaya çalışanlara biz bir kez daha Osmanlı şamarını 31 Mart günü vuracağız dedi.

 

Büyük bir gönül coğrafyamız var. 31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerimizde AK Parti´nin İnsan odaklı belediyecilik anlayışına ve AK Parti´nin Belediyecilikteki başarılarına bir yenisini daha ekleyeceğimize hep beraber inanıyoruz. Çünkü biz hizmet için varız. ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet´ düsturu olan bir hareketin mensuplarıyız. Halkımıza, hemşerilerimize, ülkemize neler katabiliriz, onun kaygısını taşıyoruz. Onun için dertleniyoruz ve onun içinde hizmete koşmaya devam ediyoruz.

 

Gönülleri ilmek ilmek dokuyoruz. Girmedik ev, çalmadık kapı, gezilmedik sokak, sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmıyoruz. Halkımızın başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´a olan inancını ve güvenini daim kılmak için bir nefer olduğumuzun bilincindeyiz. Gerek şahsım gerekse ekip arkadaşlarım olarak bilgimize, tecrübemize, enerjimize ve çalışma azmimize güvenerek girdiğimiz bu kutsal yolda Pasinler’imize hizmet için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımızın sözünü önce kendimize verdik. Güçlü bir ekiple ve ekip çalışmasıyla kısa zamanda Pasinler İlçesinde yapacaklarımızla Türkiye´ye örnek Belediye olacağız.

 

Biz buna hazırız. Doğru zamanda doğru bir kararla çıktığımız bu yolda yapacak çok işimiz var. Hemşerilerimin hepsiyle birlik içinde yaşamaktan mutluluk duyduğumuz ilçemizi birlikte şekillendirmeye ihtiyacımız var. Ben yaptım oldu anlayışı sona ermeli. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla biz hazırız şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Pasinler’imize, gece, gündüz, demeden, çalışacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı