Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 10:41
 
Dölekli, Tek Amacımız Hasankale’ye Hizmet Etmek
Dölekli, Tek Amacımız Hasankale’ye Hizmet Etmek
Güncel Haberi
Dölekli, Tek Amacımız Hasankale’ye Hizmet Etmek

Cumhur İttifakı Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, Durmak Yok Yola Devam diyerek çok çalışacaklarını söyledi

 

Dölekli,” Allah'ın izniyle kazanacağız, halk kazanacak. Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak her kesimden vatandaşımızın oyuna talibiz, bizler hizmet için varız. Nasip olursa birçok projemizi hayata geçireceğiz.   Seçim süreci boyunca hemşerilerimden oy talep edeceğim. Bize oyunu veren vermeyen herkesi kucaklayacağız, çünkü bizler bir aileyiz. İlçemizi karış karış gezeceğim, projelerimiz hazır. Kapı kapı gezeceğim, sıkmadık el bırakmayacağız. Vatandaşlarımız Cumhur ittifakına yoğun ilgi gösteriyorlar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söyledi gibi, gönül belediyeciliğini vatandaşlarımıza ulaştırmaya çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın takdiri ile Cumhur İttifakı adayı olarak bendeniz görevlendirildi. Bende Pasinler’in bir evladıyım. Sizlere hizmet etmek için bu yola çıktım. İnsanın doğup, büyüdüğü memlekete hizmet etmeye talip olması kadar doğal bir şey yoktur. 31 Mart akşamı yine inşallah Pasinler’de Ak Partimiz birinci parti gelecektir. Aday olmamıza emeği geçen bütün büyüklerime teşekkür ederim. Onların bize olan güvenlerini boşa çıkartmayacağız. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi Bir olacağız diri olacağız hep birlikte Hasankale olacağız.”

 

Gönül belediyeciliği yapıp, kendilerini anlatacaklarını belirten Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, gönül belediyeciliğini bulunduğu yerde şekillendireceklerini söyledi.

 

Dölekli,”Hepimizin amacı bu topluma hizmet etmek.   Güçlü ve büyük Türkiye'nin daha büyük ve güçlü olması için bugüne kadar yapılan icraatlarını bundan sonrada devam edebilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız şuanda bize 'gönül belediyeciliği' parolasını verdi. Biz, gönül belediyeciliğini bulunduğumuz yerde şekillendireceğiz. İnsanların gönüllerine dokunacağız.  Dün olduğu gibi yarın da sizler değerli hemşerilerimizin görüş ve önerilerine kulak vererek, istişare ederek yeni projelerle hedeflerimizi belirleyeceğiz. Çocuklarımız ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz modern bir şehirde yaşamayı fazlasıyla hak ediyor. En büyük hedefimiz bu şehrin insanlarına layık olmaktır. İnşallah bunda da muvaffak oluruz. Kazanan Pasinler ve Pasinler halkı olacak. ”

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli,, Tek, Amacımız, Hasankale’ye, Hizmet, Etmek,
Yorumlar
Haber Yazılımı