Haber Detayı
17 Mart 2019 - Pazar 13:46
 
Dölekli’ye Esendere Mahallesinde Büyük İlgi
Dölekli’ye Esendere Mahallesinde Büyük İlgi
Siyaset Haberi
Dölekli’ye Esendere Mahallesinde Büyük İlgi

Cumhur ittifakı Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, yerel seçimler öncesi Esendere Mahallesine giderek mahallelilerle bir araya geldi.

 

Cumhur İttifakı Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, 31 Mart 2019 günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi gündüz ilçe merkezinde esnaf ve kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelip, akşamları ise ilçeye bağlı mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor.  Esendere Mahallesinde seçmenlerle bir araya gelen Dölekli, Esendereli seçmenlerden tam destek istedi.

 

Dölekli burada yaptığı değerlendirmede; bir yerel seçim arifesinde siz değerli Esendereli mahallemizin sakinlerini ziyaret edip, bir araya gelmek istedik. Gün birlikte, kardeşlik duygularımıza sıkı sıkıya sarılma günüdür. 17 yıllık iktidar partisinin bir neferi ve adayı olarak siz değerli vatandaşlarımızın karşısına çıktık. İlçemiz için çok önemli projeleri hayata geçirmek için aday olduk. Bu ilçeyi yönetmeye talip olduk. Siz değerli seçmenlerimizin destekleriyle ilçemize güzel hizmetler yapacağımıza inandığımız için bugün sizlerin karşısına çıktık dedi.

 

Dölekli, Cumhurbaşkanımız Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanımız sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz için yaptıkları ortadadır. Bizler onun izinden gidenler olarak siz değerli hemşerilerimizin oylarına talip olduk. İlçemize ak belediyeciliğin ak hizmetlerini sizlere sunmak, ilçemizi daha güzel yarınlara kavuşturmak arzusundayız. Ak Dava’nın neferleri olarak sizlerin desteğini istiyoruz. Bugün burada görüyorum ki Esendere’li hemşerilerim Ak Dava’nın yanında olduklarını bizlere gösteriyorlar Allah hepinizden razı olsun şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli’ye, Esendere, Mahallesinde, Büyük, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı