Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 10:39
 
Dölekli'ye, Üğümü, Tımar ve Yayla Mahallelerinden Tam Destek
Dölekli'ye, Üğümü, Tımar ve Yayla Mahallelerinden Tam Destek
Güncel Haberi
Dölekli'ye, Üğümü, Tımar ve Yayla Mahallelerinden Tam Destek

Cumhur İttifakı Adalet ve Kalkınma Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, seçim çalışmaları kapsamında Üğümü, Tımar ve Yayla Mahallerini ziyaret etti.

 

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimlerine 24 gün kala Cumhur İttifakı ve Ak Parti Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli 31 Mart 2019 günü yapılacak yerel seçimler öncesi  çalışmalarına hız verdi. Gündüz ilçe merkezinde çalışmalarını sürdüren Dölekli, akşamları da ilçeye bağlı mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip Ak Parti’ye destek istiyor. Üğümü, Tımar ve Yayla Mahallerinde vatandaşlara sıcak sohbetler yapıp onlarla hasbi hal oldu.

 

Cumhur ittifakı Pasinler Belediye Başkan adayı Ahmet Dölekli, Üğümü, Tımar ve Yayla mahallerinde yaptığı değerlendirmelerde arkasında 17 yıllık iktidar deneyimi bulunan AK Parti’nin, girdiği her seçimden zaferle çıkmış olmasıdır. Kesinlikle bir tesadüf olmadığını vurgulayan Başkan adayı Dölekli, “Milleti dert edinmişseniz, milletin beklenti ve ihtiyaçlarını gidermeye meyletmişseniz, hizmet anlayışınızın merkezine insanı oturtmuşsanız, ülkenin dört bir yanını yatırımlarla kuşatmış ve katma değer üretmişseniz, gönüllere taht kurmuşsunuz demektir dedi.

 

Dölekli, bizim liderimiz işte bunu yaptı, millete efendilik etmedi, hizmetkâr oldu. Yerel kalkınmanın dinamikleri olan yerel yönetimlerin önünde yeni ufuklar açtı, imkânlar oluşturdu. Bizler de, AK liderimizin açtığı bu yolda halkımız için seferber olduk, gecemizi gündüzümüze kattık çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Pasinler’de bir kez daha gördük ki; halkımız, gayreti ve samimiyeti asla karşılıksız bırakmıyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli'ye,, Üğümü,, Tımar, ve, Yayla, Mahallelerinden, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı