Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 12:16
 
Dölekli’ye vatandaşlardan büyük ilgi
Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli’ye vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.
Siyaset Haberi
Dölekli’ye vatandaşlardan büyük ilgi

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pasinler adayı Ahmet Dölekli’yi açıklamasından sonra seçim çalışmalarına başlayan Pasinler Belediye Başkan  Adayı Ahmet Dölekli, parti binasında hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Her geçen gün desteklerini belirtmek üzere parti binasına gelen vatandaşlar Ahmet Dölekli’ye destek vermeye devam ediyor.

 

Pasinler Belediye Başkan Adayı Ahmet Dölekli, yolumuz hak yolu, vatandaşlarımızda bizlere teveccühlerini gösteriyorlar. Ak davanın neferleri olarak yolumuzdan hiçbir zaman sapmadan zafere doğru ilerleyeceğiz. Açıklandığımız günden itibaren vatandaşlarımız hayırlı olsun ziyaretlerine gelip desteklerini bize bildiriyorlar. Allah onlardan binlerce kez razı olsun. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerimiz başlayacak yakında. Gezilmedik ne bir mahalle ne de sıkılmadık bir el bırakacağız. İlçe başkanımız ve değerli parti mensuplarımızla birlikte seçim çalışmalarına başladıklarını belirtti.

 

Dölekli, Pasinlerliler sağolsunlar bizleri bağırlarına bastılar. Bizlerde onların bir evladıyız. Bizler bu ilçenin suyunu içmiş vatandaşlarıyla her daim irtibatımızı koparmamış insanlarız. Açıklandığımız günden beri bu davanın bir neferi olduğumuz herkes bilmekte ve desteklerini vermekteler. Onların destekleri bizler için çok önemli. Bu seçimin kazananı tabiki yine Ak Parti ve hak davası kazanacaktır dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Dölekli’ye, vatandaşlardan, büyük, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı