Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 10:58
 
Eğitimci Vedat Bayoğlu Aday Adayı Oldu
Pasinler’in sevilen eğitimcilerinden Vedat Bayoğlu, geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ederek aday adaylığı başvurusu yaptı.
Siyaset Haberi
Eğitimci Vedat Bayoğlu Aday Adayı Oldu

Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Pasinler’in sevilen yüzü eğitimci Vedat Bayoğlu Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Pasinler Belediye Başkanlığı için görevinden istifa ederek aday adaylık başvurusunu İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk’e yaptı.

 

Aday adaylığı başvurusunu yapan Vedat Bayoğlu, 33 yıldır Milli Eğitimde ilçeme yaptığım hizmetleri bundan sonra Allah nasip ederse Pasinler Belediye Başkanlığında devam etmek istiyorum. Pasinler’de doğup, büyüdüm. Pasinler’in bir evladı olarak doğup, büyüdüğüm bu topraklara hizmet etmek için aday adaylık başvurumu yaptım. Pasinler’de ikamet eden biri olarak, gün geldi insanlarımızın sıkıntı ve problemlerine ortak olduk. Gün geldi onların mutluluklarıyla mutlu olduk. Büyüklerimizin bize bu görevi layık görmesi durumunda Pasinler’e hizmet etmek için bütün varımla 5 yıl boyunca gecemi gündüzüme katarak hizmet edeceğim dedi.

 

Bayoğlu, aday adaylık başvurunu yapan bütün arkadaşlarıma başarılar dilerim. Çıktığım bu kutlu yolda bütün hemşerilerimin desteğini bekliyorum. Hizmet Allah için Her şey Hasankale için dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Eğitimci, Vedat, Bayoğlu, Aday, Adayı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı