Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 12:36
 
Erbirder’den öğrencilere karne hediyesi
Erbirder’den öğrencilere karne hediyesi
Eğitim Haberi
Erbirder’den öğrencilere karne hediyesi

Erzurumlular Birliği Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda Erzurum’un Pasinler ilçesinde öğrencilere karne hediyelerini dağıttılar.

 

Erbirder derneği her yıl olduğu gibi öğrencileri unutmadılar. Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ve muhtarlar eşliğinde yaklaşık 800 öğrenciye karne hediyesi dağıtarak öğrencilerin yüzlerini güldürdüler.

 

Erbirder Başkanı Recai Acar, her yıl olduğu gibi Erzurum ve ilçelerinde eğitim ve öğretim gören öğrencilerimize yapmış olduğumuz hediyeleri dağıtmaya başladık. Bugünde Pasinler ilçemizde öğrencilerimizin hediyelerini veriyoruz. Bizleri bugün yalnız bırakmayan Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi’ye, Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kenan Kaya’ya çok teşekkür ederim dedi.

 

Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi ise, bugün burada eğitim ve öğretim gören öğrencilerimize karne hediyesi dağıtan başta Erbirder Başkanı Recai Acar olmak üzere dernek yönetim kurulu üyelerini bu duyarlı yaklaşımlarından dolayı kutlarım dedi.

 

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ise, İstanbul’dan Pasinler’e gönül köprüsü kuran değerli hemşerilerimi kutluyorum. Öğrencilerimizi bugün sevindirdiler karne hediyeleriyle yüce Allah’da onları sevindirsin. Bu tür işler Erzurumlular olarak birlik ve beraberliğimizi pekiştiren girişimlerdir dedi.

 

Hediyelerini alan öğrenciler Erbirder Başkanı Recai Acar ve yönetimine teşekkür ettiler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Erbirder’den, öğrencilere, karne, hediyesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı