Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 12:19
 
Hasankale'nin Öz Evladı Hasankalenin Öz Evlatlarıyla Buluştu
Hasankale'nin Öz Evladı Hasankalenin Öz Evlatlarıyla Buluştu
Siyaset Haberi
Hasankale'nin Öz Evladı Hasankalenin Öz Evlatlarıyla Buluştu

Büyük Birlik Partisi Pasinler İlçe teşkilatı tarafından 31 mart 2019 günü yapılacak olan seçimler öncesince ulu cami meydanında açık hava mitingi düzenledi.

 

Büyük Birlik Partisi Pasinler İlçe Teşkilatı tarafından yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesinde açık hava mitingini bugün ulu cami meydanında gerçekleştirdi. Düzenlenen mitinge çok sayıda vatandaş katıldı. Programda konuşmaları Büyük Parti Pasinler İlçe Başkanı Hatem Engin ve Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu yaptı.

 

İlk konuşmayı yapan Hatem Engin, bugün buraya bu havada miting alanımızı dolduran siz değerli Hasankalelilerden Allah razı olsun. Biz sizlerin öz evladıyız. Dün olduğu gibi bugünde sizlerin içinde sizin dertlerinizle dertlenen, neşenizle neşelenen insanlarız şeklinde konuştu.

 

Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu ise; bugün burada bu coşkulu kalabalığı görmek bizleri çok mutlu etti. Pasinler Allah’a şükürler olsun kararırını vermiştir. Pasinler hilal ile gülü mührünü vurmuş durumdadır. Pasinler’in sorunları Büyük Birlik Partisi ile çözüme kavuşacaktır. 33 yıllık eğitimcilik hayatımı başarı ile sürdürmüş biri olarak karşınıza çıktım ve sizlerin vermiş olduğu destekle şimdi de güzelim Pasinler’imizin sorunlarını kökten bir şekilde çözmeye geliyoruz. Pasinler’de tarım ve hayvancılık alanında çok ciddi projelerimiz var. Pasinler esnafımızın eski günlerdeki gibi ticari akımını getirmemiz için en öncelikli köylümüzü kalkındırmamız gerekmektedir. Köylerimizde kurduracağımız kooperatiflerle köylümüzü teknolojiyle buluşturup, kazançlarına kazanç katacağız. Köylümüz kazandıkça ilçemizdeki esnafımız kazanacak. Esnafımız kazanınca ilçemiz kazanacak dedi.

 

Pasinler’imizin yarınları olan gençlerimize aş, iş sağlayacağız. Gençliğimizin dün eğitimleriyle ilgilendiğimiz gibi yarında onların geleceklerini, ayaklarının üzerine daha iyi basmaları için onların hep yanında olacağız. Gençler bizim çocuklarımızdır. Gençlerimize her alanda destekçisi olacağız. Pasinler’in müreffeh yarınlara ulaşması için sizlerle birlikte el ele vereceğiz ve Pasinler’imizi hak ettiği yarınlarla buluşturacağız dedi.

 

Bayoğlu, İlçemizde geçmişte var olan belediye tarafından işletmesi yapılan Maden suyunun yeniden ilçemize kazandırılması yönünde fizibilite çalışmaları yaparak tekrar ilçemize kazandıracağız. İlçemizin şuan ihtiyaç duyduğu şehir içi taşımacılığını kazandıracağız. İnsanlarımız ve öğrencilerimiz rahat rahat her tarafa gidebilecekler. Bizim tek gayemiz var güzelim ilçemize hizmet etmekten başka bir dertlerinin olmadığı belirten Bayoğlu, sizlerin vermiş olduğu destekten dolayı sonsuz teşekkür ederim şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Hasankale'nin, Öz, Evladı, Hasankalenin, Öz, Evlatlarıyla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı