Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 17:15
 
Hüseyin Turan İyi Parti’den Aday Adayı Oldu
Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi İlçemiz esnaflarından Hüseyin Turan İyi Parti’den Aday Aday Başvurusunu yaptı.
Siyaset Haberi
Hüseyin Turan İyi Parti’den Aday Adayı Oldu

Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyasi partilerden aday adayı başvurularının başlaması sonrası, ilçemiz esnaflarından Hüseyin Turan Pasinler Belediye Başkan Aday Adaylığı için İyi Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptı. İyi Parti Pasinler İlçe Başkanlığına giderek İlçe Başkanı Sedat Sezer’e başvuru evraklarını verdi.

 

İyi Parti’den Pasinler Belediye Başkan Aday Adayı olan Hüseyin Turan, bu memleketin bir evladı olarak Pasinler Belediye Başkanlığı için bende varım. Bu ilçede yaşan bir birey olarak ilçemizin bütün problem ve sıkıntılarını bilen biriyim. Doğdum bu ilçe de öleceğim bu ilçede. Ben bu memleketi çok seviyorum. Onun içinde bu ilçeye ve bu ilçenin insanlarına hizmet etmekten büyük onur duyacağım. İnşallah bize bu görev büyüklerimizce verilirse, en layıkıyla ilçemize yakışır bir şekilde hizmet etmeyi arzulamaktayım.

 

Turan ayrıca, eğer nasip olur aday olursam ve akabinde halkımızın teveccühüyle seçilirsem, en önce bu ilçeye adaletli bir şekilde insanlarımıza yaklaşacağım. İlçemiz tarihi bir ilçe olmasına rağmen hak ettiği değeri bir türlü bulamamıştır. Yapılan yanlışlıklara dur demek için aday adaylığı başvurumu yaptım. İnşallah bütün hemşerilerimizle el el vererek güzel hizmetleri bekleyen ve hakkı olan hizmetleri alamayan ilçemize hizmetleri getireceğiz.

 

 İyi Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve partimiz diğer büyüklerinin ülkemizde vermiş oldukları demokrasi mücadelesine katkıda bulmak için bütün partili arkadaşlarla yanlarında olduğumuzu bütün kamuoyunun bilmesini isterim dedi.

 

Pasinler’e hizmeti ancak ve ancak İyi Parti getirir. Partimizden aday adaylığı başvurusu yapan bütün arkadaşlarıma başarılar dilerim dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Hüseyin, Turan, İyi, Parti’den, Aday, Adayı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı