Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 12:42
 
İlhami Atasever, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
İlhami Atasever, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Siyaset Haberi
İlhami Atasever,  Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Erzurum Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi İl Koordinatörü İlhami Atasever, 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Ak Parti Pasinler Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa ederek, bugün AK Parti Pasinler İlçe Başkanlığına başvurusunu yaptı.

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Erzurum Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi İl Koordinatörü İlhami Atasever, Adalet ve Kalkınma Partisinden Pasinler Belediye Başkanlığı için Aday Adayı başvurusunu yaparak Pasinler’e hizmet etmek adına Pasinler için bende varım dedi.

“Başvurusunu İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk’e yapan İlhami Atasever, memlekete hizmet etmek için bugün itibariyle görevimden istifa ederek Pasinler Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum. Bundan öncede hizmet noktasında Sosyal Destek Projeleri ile ilçemize katkıda bulundum. Bundan sonra da projelerimizle ilçemizi kalkındırmak, geliştirmek ve istihdam alanları oluşturmak için Pasinler Belediye Başkan aday adaylığı başvurumu yaparak ilçemize  hizmet etmek istiyorum

Pasinler ilçemiz için projelerimiz hazır. Eğer başta Reisimiz ve değerli büyüklerimiz bizi bu göreve uygun görür aday ederlerse Pasinler için hizmet etmekten büyük mutluluk duyarım. İnsanların doğup büyüdüğü memleketine hizmet etmekten büyük gurur olamaz. Bizlerde bu haklı gururu yaşamak için aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Mevla’m hakkımızdan hayırlısını nasip etsin. “ dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: İlhami, Atasever,, , Aday, Adaylığı, Başvurusunu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı