Haber Detayı
08 Ekim 2018 - Pazartesi 15:07
 
İyi Parti Pasinler İlçe Başkanı Sedat Sezer Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu
İyi Parti Pasinler İlçe Başkanı Sedat Sezer Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu
Gündem Haberi
İyi Parti Pasinler İlçe Başkanı Sedat Sezer Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu

İyi Parti Pasinler İlçe Başkanı Sedat Sezer, yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde gazetemiz Yayın Yönetmeni Murat Çankaya’yı ziyaret etti.

İyi Parti Pasinler İlçe Başkanı Sedat Sezer, gazetemiz Yayın Yönetmeni Murat Çankaya’yı gazete de ziyaret ederek yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi teşkilatlarının çalışmalarını ve gündeme yönelik açıklamalarda bulundu.

İyi Parti Pasinler İlçe Başkanı Sedat Sezer olarak Pasinler'in hak ettiği konumda olmadığını, siyasi hayatım boyunca her platformda ifade ettim, etmeye de devam edeceğiz.

İYİ Parti Pasinler İlçe Teşkilatı olarak ilçeye gerekli yatırımların yapılmadığını belirten Başkan Sedat Sezer, geriye giden güzel ilçemiz Pasinler’in daha iyi konuma ulaşması için ve ayrıca bu ilçenin vatandaşlarının çok daha ileri yaşam standartlarına ulaşması için İyi Parti Pasinler İlçe Teşkilatı olarak ilçemizin durumunu daha iyi analiz edebilmek adına Teşkilatımız, Gençlik Kollarımız ve Kadın Kolları teşkilatlarımız ile yakın bir zamanda geniş kapsamlı istişare toplantısı tertip edeceğiz.

Pasinler’in ve bölgesinin kalkınmasının yeni bir anlayış ile mümkün olacağı aşikardır. Sadece Pasinler’in değil, Türkiye’nin problemlerine mantıklı uygulanabilir çözümler üretecek ve bu anlamda da yapılacakların halkın desteğiyle muktedir olacağına inanmaktayız.

Mahalli İdareler Seçimlerine yaklaşırken aday adaylarının belirlendiği süreçte esnaflarımızı ve Pasinlerli vatandaşlarımızın da görüşünü alarak yolumuza devam edeceğiz. Halktan kopuk aday adaylarıyla asla ve asla bu yola çıkmayacağımızı Pasinlerli vatandaşlarımızın bilmesini isteriz. Pasinler’in daha kaybedecek ne gücü kaldı, ne de geriye gitmeye tahammülü kalmamıştır.

Yapılan yanlış politikalar nedeniyle Pasinler ilçemiz her geçen gün kan kaybetmiştir. Pasinler halkı istediği hizmeti ne yazık ki alamamıştır. Pasinler’in daha müreffeh yarınlara ulaşabilmesi için çalışmalarımıza hız vermiş bulunmaktayız. İnşallah Pasinler İYİ Parti ile İYİ olacak şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: İyi, Parti, Pasinler, İlçe, Başkanı, Sedat, Sezer, Gündeme, İlişkin, Açıklamalarda, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı