Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 11:55
 
Karslı, Ak Parti’den Büyükşehir Meclisi Üyeliğine Aday Adayı Oldu.
Karslı, Ak Parti’den Büyükşehir Meclisi Üyeliğine Aday Adayı Oldu.
Siyaset Haberi
Karslı, Ak Parti’den Büyükşehir Meclisi Üyeliğine Aday Adayı Oldu.

İlçemiz esnaflarından 17 yıllık Adalet ve Kalkınma Partisinin her kademesinde yer alan ve aralıksız parti çalışmalarına katılan Pasinler Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Karslı, bugün itibariyle Ak Parti İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk’e aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

 

Adaylık için başvuru evraklarını İlçe Başkanı Hanifi Temirlen’e veren Adnan Karslı, Ak Parti’nin kuruluşundan beri aralıksız olarak partimizin vermiş olduğu her görevi layıkıyla yapmanın onurunu yaşamaktayım. 17 Yıllık Ak Parti sevgime bir yenisini katmak için bugün itibariyle Büyükşehir Meclis Üyeliği için başvurumu İlçe Başkanımız Hanifi Temirlenk’e yapıyorum. Hayırlı uğurlu olsun dedi.

 

Karslı yaptığı açıklamada, bu ilçeye istihdam alanında yapmış olduğum ve görevimin vermiş olduğu tecrübelerden dolayı imalata dayalı, sanayi üretimine enerjimi harcayacağımı ve kalkınma ajanslarının ve hükümetimizin bu konuda çok iyi desteklerinin olduğunu bilen bir kişi olarak memleketime daha iyi hizmet edebileceğime inandığım için bu göreve talip oldum. Önce yüce Mevla’dan sonra da değerli Pasinler halkından destek beklediğini belirtti.

 

İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk ise; Pasinler Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Adnan Karslı, 1 Şubat itibariyle partimize gelerek Büyükşehir Meclis Üyeliği için başvurusunu yaptı. Hayırlı olsun. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar dilerim dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Karslı,, Ak, Parti’den, Büyükşehir, Meclisi, Üyeliğine, Aday, Adayı, Oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı