Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 12:05
 
Kaymakam Perçi, Bayramlar huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.
Kaymakam Perçi, Bayramlar huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.
Güncel Haberi
Kaymakam Perçi, Bayramlar huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.

Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Kaymakam Kadir Perçi, yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini birlikte yaşıyoruz. Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelen ve toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.

 

Milletimizin en güzel hasletlerinden olan, yardım etmek, kim olursa olsun hiçbir ayrım gözetmeksizin güçsüzün, muhtacın yanında olmak anlayışıyla, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıların bayramlarını kutlayarak, kırgın yürekleri onarmalı, yetimlerin, gariplerin, kimsesizlerin tebessümüyle, bayram sevincimize onları da ortak etmeliyiz. Bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Pasinlerli hemşerilerimin, Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım. 

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Kaymakam, Perçi,, Bayramlar, huzurlu, yaşamın, tesisine, vesile, olan, müstesna, günlerimizdir.,
Yorumlar
Haber Yazılımı