Haber Detayı
13 Mart 2021 - Cumartesi 20:19
 
Kaymakam Perçi'den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Kaymakam Perçi'den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Sağlık Haberi
Kaymakam Perçi'den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Kaymakam Kadir Perçi yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi: Tıp camiası, yıllardır verdikleri emekleri ve mücadeleleriyle mesleklerini büyük bir özveri ve gayretle tüm dünyaya örnek teşkil edecek bir şekilde ifa etmektedir.
 


Tıp camiasının dün olduğu gibi bugün de vatan toprağının her karışında insanımızın dertlerine derman olmaya devam emektedir. Kaliteli ve çağdaş bir sağlık hizmetiyle ülkemizin dört bir yanına ulaşan hükümetimiz, uzun yıllar göz ardı edilen pek çok sağlık sorununun üzerine gitmiş, vatandaşlarımızın hak ettiği gibi sağlık hizmetinden yararlanabilmesi için her türlü altyapı, personel, teknik donanım ve teçhizat sağlanmıştır.

 
Ülkemizin her karışında hiçbir zaman yılmadan ve usanmadan hizmet veren, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle sağlıklı bir toplumun oluşması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen tıp camiamızı göstermiş oldukları gayretleri için kutluyorum ve şükranlarımı sunuyorum.

 
Değerli hekimlerimizin ve toplum sağlığının korunması için emek veren tüm sağlık görevlilerimizin, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyor meslek hayatlarında başarılarının devamını diliyorum.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Kaymakam, Perçi'den, 14, Mart, Tıp, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı