Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 16:33
 
Kaymakam Perçi’den Korona Virüs Denetimi
Kaymakam Perçi’den Korona Virüs Denetimi
Güncel Haberi
Kaymakam Perçi’den Korona Virüs Denetimi

İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda tüm yurtta uygulanacak olan Korona virüs denetimleri Pasinler'de de gerçekleştirildi. Sabah saatlerinde başlayan denetimlere İlçe Kaymakamı Kadir Perçi’nin yanı sıra kolluk kuvvetleri katıldı.

 

Pasinler’de faaliyet gösteren esnaflar başta olmak üzere vatandaşlar tek tek ziyaret edilerek hem alınan tedbirler yerinde incelendi hem de Covit-19 tedbirleriyle alakalı uyarı ve ikazlar yapıldı.

 

Yapılan denetimler sonrası açıklamada bulunan ilçe Kaymakamı Kadir Perçi, "İlçemiz genelinde yapmış olduğumuz denetimler çerçevesinde esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza Covid-19 la en etkin şekilde nasıl mücadele etmemiz gerektiğini anlatıp, İçişleri Bakanlığımızın Genelgesi içerisinde bulunulan kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması salgınla mücadelenin başarısı açısından ne kadar büyük bir önem arz ettiğini anlattıklarını belirtti.

 

Perçi, yapılan denetimler esnasında Pasinler halkının alınan tedbirlere azami dikkat etmeleri ve bunun yanı sıra kurallara uymaları bizleri fazlası ile memnun etmiştir. Bu süreci hep birlikte, dayanışma içerisinde atlatacağımıza inancımız tamdır, Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik konularında azami dikkat gösteren Pasinler halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Kaymakam, Perçi’den, Korona, Virüs, Denetimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı