Haber Detayı
31 Aralık 2018 - Pazartesi 09:27
 
Kaymakam Perçi, İlçemizde Barış ve Hoşgörünün Hakim Olması En Büyük Dileğimdir
Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, yeni yıl nedeniyle bir tebrik mesajı yayımladı.
Gündem Haberi
Kaymakam Perçi, İlçemizde Barış ve Hoşgörünün Hakim Olması En Büyük Dileğimdir

Yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kaymakam Kadir Perçi, " 2018 yılını geride bırakarak ilçemizin geleceğini aydınlatacak ciddi yatırımların hayata geçirileceği 2019 yılına büyük heyecan ve yeni umutlarla giriyoruz. 2019 yılında; dünyada, ülkemizde ve ilçemizde barış ve hoşgörünün hakim olması en büyük dileğimdir. İnşallah millet olarak 2019 yılında bütün sıkıntıları aşacak, insanlarımız mutlu, güzel günler görecektir" dedi.

 

Perçi, günümüzde en çok gereksinim duyulan sevgi, kardeşlik ve hoşgörü gibi değerlerin yüceltilmesi, mutlu ve huzurlu bir ortam için üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğinin bilinmesini isteyerek, "Vatandaşlarımızın bize vereceği destek ve güç ile başarılı bir çalışma dönemi geçireceğimizi umuyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; ilçemizde fedakârca görev yapan tüm kamu görevlilerinin ve Hasankaleli hemşehrilerimin 2019 yılını kutluyor, yeni yılın tüm insanlığa başarı, sağlık, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Kaymakam, Perçi,, İlçemizde, Barış, ve, Hoşgörünün, Hakim, Olması, En, Büyük, Dileğimdir,
Yorumlar
Haber Yazılımı